Peker'den yeni iddia: Otellere çökmek için İş Bankası'nın Yönetimine monte edildi

Peker'den yeni iddia: Otellere çökmek için İş Bankası'nın Yönetimine monte edildi
15 Haziran 2021, 13:47
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker turizm sektörünü yakından ilgilendiren çarpıcı bir iddiada bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter hesabından turizm sektörünü yakından ilgilendiren çarpıcı bir iddiada bulundu.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun eski koruma müdürü Ekrem Güler'in İş Bankası'nın Yönetim Kurulu Danışmanlığına girmesinin arkasında farklı planların yattığını öne sürdü.

CHP yetkililerine seslenen Peker, şu ifadeleri kullandı:

" Siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, süslü sülünün koruma müdürü Ekrem Güler'in o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?

CHP yetkilileri, aynı zamanda Silivri Emniyet Müdürü’nün intiharından da sorumlu olan bu şahıs İş Bankası yönetim kurulunun baş danışmanlığını yapıyor.

Veyis Ateş'le beraber Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta isteyen, geceliği 100 bin lira olan kaldığı Paramount Otelin faturasını yayınlayamayan bu kişinin finans konusunda nasıl bir dehası var ki emeklilikten sonra o göreve atanıyor?

CHP yetkilileri, vatandaşlarımız şöyle düşünmez mi, ana muhalefet partisi ortağı olduğu bankadaki bu usulsüzlüğe ses çıkarmazken, bütün ülkedeki sorunlara karşı nasıl bir çözüm önerebilir?

CHP yetkilileri, İş Bankası yönetimini kendileri ya da yakınları hakkında FETÖ soruşturmanız var deyip korkutularak, süslü sülünün koruma müdürünün İş Bankası yönetim kurulu danışmanlığına getirildiğini bütün herkes bilmektedir.

Ekrem Güler bankaya kalan otellere çökmek için İş Bankası'nın yönetimine monte edildi

CHP yetkilileri, aldıkları kredileri ödeyemedikleri için bankaya kalan ya da ihale yoluyla satışa çıkarılacak otellerin ve büyük mülklerin üstüne kanuni görüntü altında çökmek için bu şahsın özel olarak oraya monte edildiğini görmüyor musunuz?"

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha