Park Dedeman Bakü için imzalar atıldı

Park Dedeman Bakü için imzalar atıldı
29 Şubat 2024, 09:51
3 ülkede 29 otelle faaliyet gösteren Dedeman Hotels yeni otel için franchise sözleşmesini imzaladı.

Dedeman Hotels Kafkaslar’ın Paris”i olarak anılan Azerbaycan’ın başkenti Bakü'de açacağı otel için franchise sözleşmesini imzaladı.

Park Dedeman Bakü Oteli için Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş ile Do-Dem arasında imzalanan franchise sözleşmesi imzalandı.

Yeni otel için imza törenine Dedeman Turizm Yönetimi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Demiray, Başkan Vekili Murat Özmestçi, Yönetim Kurulu üyeleri Banu Dedeman ve Rıfat Dedeman katıldı.

Dedeman'ın yurtdışındaki 4. oteli olacak, 2024'te kapılarını açacak

Bu yıl içerisinde kapılarını açacak olan Park Dedeman Bakü, Dedeman Hotels & Resorts International’ın yurt dışındaki 4. oteli olacak.

96 odalı

Park Dedeman Bakü, farklı büyüklüklere sahip 96 odası, 1 A’la carte ve 1 roof restoranı, SPA merkezi, 1 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu ve yine farklı büyüklüklerdeki toplantı odalarıyla misafirlerine 4 mevsim ayrıcalıklı konaklama deneyimi yaşatacak.

Modern mimarisi, üstün donanımı ve Dedeman’ın yenilikçi hizmet anlayışı ile iş ve tatil amaçlı konaklamaların Bakü’deki yeni adresi olacak.

Kentin oteller bölgesinde, ulaşım yollarının tam ortasında konumlanmış otelimiz, Hazar Denizi ve şehir manzaralı, konforlu konaklama seçenekleriyle yurt içi ve yurt dışından misafirlerini Dedeman’ın ayrıcalıklar dünyasıyla tanıştıracak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha