Paloma Otelleri Sardunya'ya uzanacak

Paloma Otelleri Sardunya'ya uzanacak
17 Mayıs 2019, 11:00
Türkiye'de iki yeni oteli hizmete açmaya hazırlanan Diana Travel'in markası Paloma Hotels yurtdışında da otel atağına kalktı.

Türkiye'de iki yeni oteli hizmete açmaya hazırlanan Diana Travel'in markası Paloma Hotels yurtdışında da otel atağına kalktı. Ağırlıklı olarak Antalya bölgesinde 8 bin yatak kapasitesine sahip 9 otelle hizmet veren Paloma Oteller Grubu bu yıl Antalya'da iki otel açacak ayrıca Aydın Kuşadası'nda da satın aldığı arazi üzerinde 498 odalı ve bin 728 yatak kapasiteli otel inşa edecek.

Sardunya'da otel yatırımı

Paloma Otel Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ece Tonbul Akdeniz'in en büyük ikinci adası olan Sardunya Adası'nda da bir otel yatırımınının da hazırlığını yaptıklarını açıkladı. Grup Paloma Finesse Side’nin ise inşaatını sürdürüyor. 5 yıldızlı ve 300 odalı otel bu yıl hizmete girecek. Ayrıca Manavgat Titreyengöl'deki 5 yıldızlı ve 270 odalı Paloma Orenda Resort Hotel’in Haziran 2019’da açılması bekleniyor.

9 tesisle hizmet veriyor

1979 Yılında, Paloma Hotels markasıyla otelcilik sektörüne adımını atan Diana Travel, Side’de Sentido Perissia ve Paloma Oceana Resort, Belek’ te Paloma Grida Resort & Spa, Kemer’de Renaissance Antalya Beach Resort & Spa ve Sentido Sultan Beldibi, Kuşadasın’da Sentido Marina Suites, İzmir’de Paloma Pasha Resort ve Paloma Club Sultan olmak üzere 5 ve 4 yıldızlı delux resort otellerinin sahibi ve işletmecisi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha