Otelz.com dünyaya açılıyor

Otelz.com dünyaya açılıyor
01 Aralık 2019, 22:39
Müşterilerine ön ödemesiz, kredi kartsız otel rezervasyon yapma imkanı sunan yerli arama motoru otelz.com'dan ayda 3.5 milyon kez otel araması yapılıyor. Otelz V3 olarak adlandırdığı yeni platformu ile dünyaya açılacak.

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan otelz.com, bugün 12.500'den fazla konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunuyor.

12 bin 500 Türk ve Kıbrıs otelini sunuyoruz

Otelz.com Yönetim Kurulu üyesi Orkun Tekin, Türkiye ve Kıbrıs genelinde her bütçeye uygun yüzlerce konaklama tesisini müşterilerine sunarak, gerek tatil gerek iş amaçlı seyahatleri için hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ön ödemesiz, kredi kartsız rezervasyon yapmalarını sağladıklarını söyledi. Otelz’yi rakiplerinden ayıran temel özelliklerden bahseden Tekin, " Misafirlerimize en iyi fiyat imkanı sunmakla beraber kapıda ödemeli rezervasyon imkanı sağlamak, rezervasyonları, ön ödeme ya da kart bilgisi almadan gerçekleştirmek,12.500 Türk ve Kıbrıs oteline birkaç tıkla rezervasyon yapabilmek, bizi rakiplerimizden ayıran en temel özelliklerimiz." diye konuştu.

Otelz V3'le 7 dilde hizmet verip dünyaya açılacağız

Otel3- Otelz, 5-7 Aralık 2019’da İzmir’de gerçekleşecek Travel Turkey İzmir fuarında yer alacak. Orkun Tekin, 3. Nesil Otelz.com'un lansmanını ilk kez bu fuarda yapacaklarını ifade etti. Tekin, " Otelz V3 olarak adlandırdığımız yeni platformumuz ile birlikte otelz.com dünyaya açılacak ve yakın zamanda 7 dilde servis verecek bir yapı haline gelecek. Bunun dışında dünya çapında yepyeni bir uygulama ve 70’den fazla yeni özellik otelcilerimizin ve misafirlerimizin kullanımına açılıyor olacak." diye konuştu.

Yurtdışında da online rezervasyon sağlayan OTA olmayı hedefliyoruz

Orkun Tekin, Otelz’nin gelecek hedeflerini şöyle anlattı: "Turizm sektöründe yıllarca deneyim kazanmış, yapılacak seyahatlerde misafirlerimizin ne istediğini çok iyi anlayan ve hızlı çözümler sunabilen Müşteri Hizmetleri ekibimiz, karış karış gezerek bütün otellerin kapısını çalan Ürün Geliştirme Uzmanlarımız ve Müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla turizm mevzuatını, ilgili kanunları çok iyi analiz etmiş Hukuk departmanımız ile beraber hizmetlerimizi daha ileri seviyeye taşıyarak hem yurt içinde hem yurt dışında online rezervasyon sağlayan bir OTA olmayı planlıyor ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha