Otellerin tercihi: Technogym

Otellerin tercihi: Technogym
11 Temmuz 2017, 15:28
Technogym’in ürün gamı, kalitesi, teknolojisi ve tasarımıyla yatırımcıların tercih ettiği bir marka olduğunu söyleyen Technogym Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia; otelin proje aşamasından satış sonrası hizmete kadarki her aşamada yer aldıklarının altını çiziyor.

Turizmin, kuruldukları günden bugüne hizmet verdikleri en önemli sektörlerden biri olduğunu vurgulayan Technogym Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia: “Sektöre yönelik faaliyetlerimiz, otelin proje aşamasında başlar, danışmanlık hizmetlerimizle şekillenir; fitness alanının kurgulanması, konumlandırması, ekipman seçimi, yerleşiminden, kurulum sonrası eğitim ve satış sonrası hizmetlerini kapsayan 360 derece bir çalışmayı kapsar. Dünyada 4 ve 5 yıldızlı ve üstü birçok yatırımda karşınıza Technogym çıkmaktadır. Bu durum Türkiye’deki yatırımlar için de geçerlidir. Technogym, gerek ürün yelpazesi ve kalitesi, gerek teknoloji ve tasarıma verilen önem, gerekse satış sonrası hizmetlerinden dolayı yatırımcıların tercih ettiği bir markadır” dedi.

“Fitness alanlarının kullanımı artıyor”
“Oteller, faaliyet alanımızın önemli bir bölümünü oluştururken; Türkiye’de otel yatırımları yerel ve global markalar olarak bir hayli hızlı ilerlemekte” diyen Vittorio Zagaia, konuşmasına şöyle devam etti: “Araştırmalara göre, otel müşterilerinin seyahatlerinde fitness alanlarını git gide daha fazla kullanmaları, yatırımcıları da bu konuda hassas olmaya itiyor. Bu noktada Technogym çözümleriyle öne çıkıyor. Bizler sadece ekipman tedariği değil, yerel ve global tecrübelerimizi devreye sokarak otel içindeki alanın tespitinden, bu alanın metrekaresine, çizimine ve yerleşimine kadar her boyutta müşterilerimize tam anlamıyla danışmanlık ve etkin kullanımı konusunda da destek veriyoruz. Kısacası rezervasyon anından başlayarak otel odalarına kadar kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Sektöre ilişkin planlarımızdan biri müşteri memnuniyetine ve revaçta olan wellness trendinin otelin geneline yayılmasını sağlamak. Bir diğeri ise otel müşterilerinin sağlıklarına verdikleri önemi de ön plana çıkarmak ve müşteri memnuniyetiyle beraber sürdürebilir ilişki sağlamak amacıyla danışmanlık faaliyetlerimizi arttırmak ve çözüm ortaklığını bir üst seviyeye taşımaktır.”

“Butik çözümler sunuyoruz”
Vittorio Zagaia, konuşmasına şöyle devam etti: “Müşteriyle ilk temastan itibaren, müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde analiz ederek çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Sonrasında, proje departmanımız, kurulması planlanan fitness alanının proje aşamasında, 2D ve 3D olarak mimari çizimini detaylı bir şekilde hazırlayarak, müşteriye mekanın yaşatılması ve doğru konumlandırmanın yapılması konusunda çalışmalar yapıyor. Böylece farklı ekipman yerleşim alternatifleri çizerek müşterilerimize sunuyor ve işletmeye en uygun projeyi seçiyoruz. Ekipman adetlerinin projeye göre tespit edilmesi, yatırımın en doğru şekliyle hayata geçirilmesinde önemli rol oynuyor. Projenin hayata geçirilmesinden sonra da devam eden pazarlama, satış sonrası hizmetlerimiz ile de müşterinin her zaman yanında olarak, iş geliştirme süreçlerine de destek oluyoruz.”

Technogym Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha