Otel yönetiminin ısrarına 'Hayır' dedi, lüks tatil ücretini cebinden ödedi

Otel yönetiminin ısrarına 'Hayır' dedi, lüks tatil ücretini cebinden ödedi
24 Ağustos 2019, 15:19
Antalya'da sahne almaya hazırlanan ve 'Rockabye' şarkısıyla dikkat çeken İngiliz şarkıcı Anne Marie, konserinin ardından 5 gün boyunca Antalya'da tatil yapacak.

Serik’e bağlı Belek turizm merkezindeki bir otelde 25 Ağustos Pazar günü ünlü pop yıldızı Anne Marie sahneye çıkacak. 27 yaşındaki Anne Marie geçen yılki Antalya konserinde, “Ülkenizi çok seviyorum ve bu yıl sahne aldığım Antalya’yı da çok sevdim. Gerçekten evim gibi hissettiğim bir deneyim oldu. Seneye tekrar gelmek istiyorum” diyerek bu yıl da Türkiye’deki sevenleriyle buluşacağının mesajını vermişti.

'5 günlük tatil için 11 bin 500 Euro ödedi

45 kişilik ekibiyle gelen Anne Marie otele yerleşti. Konser için son hazırlıkları inceleyen Anne Marie, yarın saat 21.00’deki konserinden sonra 5 gün tatil yapacak. Anne Marie’ye otel yönetiminin ısrarına rağmen, “İş başka tatil başka” diyerek tatil parasını cebinden ödedi. Kral dairesinde kalacak olan sanatçı, geceliği 2300 Euro olmak üzere toplam 11 bin 500 Euro ödeme yaptı. Otel yönetimi, baklavaya düşkün olan sanatçı için bir tepsi fıstıklı baklava hazırlattı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha