Otel yatak ve mobilyasında Yataş uzmanlığı…

Otel yatak ve mobilyasında Yataş uzmanlığı…
29 Aralık 2018, 23:04
Sektörde yatak, baza ve tekstil ürünleri ile tanınan Yataş Projects, mobilyada ise Enza uzmanlığını otellere taşıyor.

Sektörde genel olarak yatak üreticisi olarak bilinen Yataş, otel mobilyasından tekstile kadar birçok farklı ürün grubuyla hizmet veriyor. Sektörün lider tedarikçileri arasında yer alan Yataş’ın otellere sunduğu ürün ve hizmetleri Kurumsal Satışlar Grup Yöneticisi Mustafa Orhan’a sorduk…

Yataş Projects olarak otellere sunduğunuz ürün, hizmet ve çözümleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Öncelikle belirtmek isterim ki Yataş Projects olarak sadece otellere hizmet sunmuyoruz. Açıkçası biz yurt içi ve yurt dışı kamu ve özel sektöre yönelik birçok projenin tamda merkezinde geniş bir ekiple bu süreçleri yürütüyoruz. Tabiki hizmet verdiğimiz alanların başında lokomotif sektör olarak turizm ve buna bağlı olarak otel sektörü gelmektedir. Bizler ekip olarak Yataş Projects altında, başta Yatak, baza ve otel tekstili ürünleri ile birlikte Enza’nın büyüleyici mobilya tasarımlarını otel mobilyası, genel mekanlar ve aksesuar ürün gruplarıyla birleştirerek geniş bir ürün yelpazesiyle taçlandırıyoruz. Ayrıca mimari projesi hazır olan oteller için tasarımlarına ve bütçelerine uygun özel çözümler üretiyor, tasarımı olmayan otellere ise proje desteği veriyoruz.

Renovasyon dönemindeki otellere yönelik özel kampanyalarınız bulunuyor mu?

Otellere ürün seçimi ve tercihi konusunda nasıl destek oluyorsunuz?

Yataş Kurumsal Satışlar olarak kuruluş ve hizmet amacımız yatırımcıların hem bütçesel hem de doğru ürün seçimi anlamında her zaman çözüm ortağı olarak yanlarında olabilmek. Farklı segmentte ki otellerin hepsine hitap edecek şekilde ve yılların tecrübesiyle oluşturulmuş bir ürün gamımız var. Özel ürün talepleri noktasında da ihtiyacı doğru anlayıp buna istinaden Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz. İster yeni yatırım ister renovasyon projesi olsun her koşulda tecrübemiz, ArGe ve üretim gücümüzle en iyi fiyatlarla, en iyi ürün ve servisi sunuyoruz.

Otel konseptlerine özel serileriniz var mı? Ürünlerinizin otellere sağladığı fayda ve katkılar nelerdir?

Otelin konsepti ürün seçimi noktasında her zaman önemli ve belirleyici oluyor. Otel koleksiyonumuzda yer alan ürünlerimiz tüm otel konseptlerine hitap edecek özellikte farklı alternatifler içeriyor. İş veya şehir otellerinde optimum konfor ve bütçe dengesi aranırken şayet otel bir gruba aitse daha özel ürünler tercih edilebiliyor. Markaya ait bir şartname veya talep gelirse özel ürün çalışması da yapıyoruz.

2019 yılına yönelik ürünlerinizde ne gibi yenilikler var? Hedefleriniz hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

Müşterilerimizden aldığımız tüm yorumlar ve talepler bizler için çok değerli. Bununla birlikte dünyadaki trendleri ve yeni teknolojileri yakından takip eden Ar-Ge ve tasarım ekibimiz var. Hepsi bir havuz içerisinde değerlendiriliyor ve yeni ürünlerimiz bu şekilde doğuyor. Yeni yatak teknolojileri, mobilya anlamında yeni tasarımlarımız olacak. Kurumsal Satışlar olarak oteller pazarımızın çok büyük bir kısmı, gerek yeni projeler gerekse renovasyona girecek otelleri yakından takip etmekteyiz. 2019 yılında mobilya üzerine daha çok hizmet vermek istiyoruz. Ayrıca kamu ihaleleri de odak noktamızda bulunuyor

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha