Otel sahibi çiftin cinayetinde flaş gelişme!

Otel sahibi çiftin cinayetinde flaş gelişme!
29 Kasım 2021, 11:56
İstanbul Avcılar’da otel sahibi çiftin öldürülmesiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

İstanbul Avcılar’da otel sahibi çiftin öldürülmesiyle ilgili 7 kişi gözaltına alındı. Esra Yıldız, boğazı kesilerek evinde öldürülmüş, kocası Nuri Yıldız ise 3 gün sonra başından vurulmuş halde bulunmuştu. Cinayet Büro ekipleri yürüttüğü titiz çalışmalar sonucu 7 kişiyi gözaltına aldı.

Geçtiğimiz ay Esenyurt TEM Otoyolu Haramidere bağlantı yolunda terk edilmiş ve içi yanmış bulunan otomobilin sahibinin Beyoğlu ve Fatih'te otel sahibi olan Nuri Yıldız olduğu belirlenmişti.

Yıldız'a ulaşamayan Esenyurt polisi, savcıdan aldığı kararla Avcılar polisinin de desteğiyle Denizköşkler Mahallesi Sevgi Sokakta bulunan Yıldız ailesinin evine çilingir aracılığıyla girmişti. Evde yapılan aramada Nuri Yıldız'ın eşi Esra Yıldız'ın boğazı kesilerek öldürülmüş olduğu belirlemişti.

3 gün boyunca süren çalışmalar sonucunda Nuri Yıldız'ın cesedi Beylikdüzü'nde bulundu. Cesedin başına bir el ateş edilmiş halde bulunduğu öğrenildi. Polis ekipleri ilk incelemelerde Nuri Yıldız'ın başında bir kurşun ile öldürüldüğünü tespit etti.

Sır ölümün ardından çalışmalarını yoğunlaştıran Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro dedektifleri konuyla ilgili 7 kişiyi gözaltına aldı. (Sabah)

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha