Otel portföyünü 18’e yükseltti, sırada 2 yeni yatırım daha var…

Otel portföyünü 18’e yükseltti, sırada 2 yeni yatırım daha var…
08 Mart 2018, 15:25
Rusya merkezli Türk tur operatörü Pegas Touristik, MNG Holding’e ait Antalya Kundu’daki Topkapı ve Kremlin Palace otellerini uzun süreli kiralayarak, bünyesindeki otel sayısını 18’e yükseltti.

Rusya merkezli tur operatörü Pegas Touristik, MNG Holding’e ait Antalya Kundu’daki Topkapı ve Kremlin Palace otellerini uzun süreliğine kiraladı.

Swandor, PGS ve Dessole markalarından oluşan otel grubunu bünyesinde barındıran Pegas Touristik; böylece portföyündeki otel sayısını 18’e yükseltti.

Pegas Touristik’in otel portföyünde bulunan 5 Türkiye otelinin 3’ü Kemer’de yer alıyor.

Swandor, PGS ve Dessole markalarından oluşan otel grubunun genel müdürü Fazıl Dertlioğlu; ITB Berlin Fuarı kapsamında basın mensuplarına konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Dertlioğlu, Yunanistan’da 5 otel, Türkiye’de 5 otel, Mısır’da 3 otel, Vietnam’da 3 otel, Tayland’da 2 otel olmak üzere 18 otel ile faaliyet gösterdiklerini söyledi.

Bu yıl 2 yeni oteli daha porföyüne ekleyecek

Bu yıl içinde portföyündeki otellerine iki otel daha eklemeyi planladıklarını belirten Dertlioğlu; görüşmelerimiz devam ediyor, henüz netleşmedi. Bu otellerden biri İsrail’de, biri de Antalya’da. Bunların anlaşmaları da tamamlandıktan sonra otel sayımızı yılsonuna kadar 20’ye yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha