Otel odalarında reformun adı: Gioielli Demo

Otel odalarında reformun adı: Gioielli Demo
29 Ocak 2018, 16:08
Oteller ve otel odaları için pratik çözümler sunan Gioielli Demo’nun yenilikçi ürünleri EMITT 2018 Fuarı’nda yoğun ilgi gördü. Gioielli Demo’nun çanta askıları, ayakkabı bağlama ünitesi, farklı buklet ürünleri ve runnerlı masa beğeni topladı.

Otel ekipmanları üreticisi Gioielli Demo, otel odaları ve otel restoranları için sunduğu yenilikçi ürünlerle EMITT 2018 Fuarı’na damgasını vurdu. Gioielli Demo’nun çanta askıları, ayakkabı bağlama ünitesi, farklı buklet ürünleri ve runnerlı masa büyük beğeni topladı.

Yenilikçi ve pratik çözümler

EMITT 2018 Fuarı’nı değerlendiren Gioielli Demo sahibi İlker Tayalı, markanın yenilikçi ve pratik çözümler sunan ürünleri hakkında açıklamalarda bulundu.

EMITT Fuarı’na bu yıl beklenenden daha fazla katılımın olduğuna dikkat çeken İlker Tayalı; Gioielli Demo standının da otelciler ve otel yöneticileri tarafından yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

Housekeeping ekibinin işini kolaylaştıran ekipmanlar

EMITT 2018 Fuarı kapsamında ağırlıklı olarak yeni ürünlerine yer veren Gioielli Demo’nun, otel çalışanlarının ve housekeeping ekibinin işini kolaylaştıran çözümleri ve otel ekipmanları yoğun ilgi gördü.

Gioielli Demo’nun sahibi İlker Tayalı, markanın yeni ürünleri hakkında şunları söyledi: “Bu yılki EMITT Fuarı’nda ağırlıklı olarak yeni ürünlerimizle yer aldık. Bu ürünlerimiz arasında; otel odaları için yeni tasarladığımız çanta askıları, ayakkabı bağlama ünitesi, oda kapıları için ahşap olarak tasarladığımız “rahatsız etmeyin” askıları, otel restoranları için hazırladığımız steak tahtaları ve runnerlı masa yer alıyor. Yine buklet ürünlerinde farklılıklar sunduk. Sonuç olarak mümkün olduğunca otel müşterisinin ve otel yönetimine dokunacak, beğenisini kazanacak ürünler üretmeye çalışıyoruz.”

Runnerlı masa büyük beğeni aldı

Özellikle ayakkabı bağlama ünitesi ve runnerlı masanın yoğun ilgi gördüğünü ve beğeni topladığını belirten İlker Tayalı; bu ürünler hakkında şunları paylaştı:

“Otel odasında herkes ayakkabısını bir yere dayayarak bağlıyor. Kimse koltuğa oturup bağlamıyor. Otel misafirleri ayakkabılarını bağlarken; valizliği, koltuğu ve hatta yatağı kullanıyorlar. Dolayısıyla biz onlara kolaylık olsun diye, hem housekeeping birimini düşündük, hem de müşteriyi düşündük. Otel konuklarının rahat hareket etmesi için ayakkabı bağlama ünitesi yaptık.

Runnerlı masamız da çok ilgi gördü. Yemek masasında runner için masanın üstüne bir kanal açtık. Runner’ı o kanalın içine koyuyorsunuz; hem sağa sola kaymıyor hem de misafirin önünde peçeteymiş gibi duruyor. Bir de estetik açıdan da güzel duruyor.”

Küçük otel odalarına yönelik çözümler

İlker Tayalı son olarak, otel odalarının artık vazgeçilmezi haline gelen oda karşılama tepsilerinde de yenilikçi çözümler sunduklarını, küçük otel odalarına yönelik yer kazanmak için duvara monte edilen oda karşılama tepsilerini ürettiklerini söyledi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>