Otel mobilyasında uzman şirket: Gioielli Demo

Otel mobilyasında uzman şirket: Gioielli Demo
11 Temmuz 2017, 15:45
Turizm sektörüne proje bazlı, hareketli ve sabit otel mobilyası üreterek hizmet veren Gioielli Demo; 33 yıllık tecrübesi ve güçlü çözüm ortaklarıyla 10 odadan 1000 oda kapasitesine sahip otel projelerine üretim ve montaj hizmet veriyor.

Gioielli Demo olarak 33 yıldır inşaat ve turizm sektörüne proje bazlı, hareketli ve sabit mobilya tasarlayarak ve üreterek hizmet verdiklerini söyleyen Demo Dekorasyon Genel Müdür Yardımcısı İlker Tayalı: “Son 5 yılda ise otel mobilyalarının yanı sıra ürün gamımıza ahşap otel ekipmanlarını da ekleyerek mobilya ile aksesuarların tamamlanmasına yardımcı oluyoruz. Otellerde mobilya alanında; oda mobilyaları, genel mekanlar ve back ofisler dahil hareketli - sabit mobilyalar ve ahşap kapılar (yangın dayanıklı) üretiyor ve montajlarını gerçekleştiriyoruz. Ahşap otel ekipmanlarında vermiş olduğumuz hizmetler ise; oda karşılama tepsileri, buklet tepsileri, oda servis tepsileri, katlanır valizlikler, gazetelikler, sehpalar, restoran - açık büfe sergileme ve aksesuar üniteleri vb. gibi ürünleri kapsıyor” şeklinde konuştu. Otel projelerinin çoğunlukla mimari gruplar tarafından hazırlanmış şekilde kendilerine ulaştığını ancak projelerdeki ürünler tedarikçi tarafından üretime alınmaya başladığında hem teknik açıdan hem de tasarım açısından üretimle ilgili mutlaka değişiklikler yaşandığını ifade eden İlker Tayalı, konuşmasına şöyle devam etti: “Ürünlerin tasarım sürecinde çok dikkate alınmayan detay çizimleri ve malzeme yapılarından dolayı üretilememe durumları için tasarım ve teknik çizim bölümlerinin tecrübeli ve bilgili olması gerekiyor. Aynı zamanda mobilyalarda ahşap malzemeyle birlikte kullanılan metal, cam, pleksiglass, duvar kağıdı, aydınlatma elemanları gibi diğer yardımcı ürünlerin temini de önemli rol oynuyor. Burada da proje ve satınalma departmanına iş düşüyor.”

“Otel projelerine üretim ve montaj hizmeti veriyoruz”
“Bir proje devam ederken en önemli hususlardan biri de projede yer alan diğer tedarikçilerle koordineli çalışabilmektir. Bu koordinasyon iş akışının aksamaması için de çok önemlidir” diyen İlker Tayalı: “Ayrıca uygulamada yer alacak malzemeler hakkında bilgi sahibi olmalıyız ki sahada montaj sırasında ortaya çıkabilecek sorunları önceden kendi içimizde ya da diğer tedarikçilerle bir araya gelerek çözelim. Tüm bunları aynı anda koordine ederek bir araya getirmek gerçekten zor ve tecrübe isteyen bir iş. İşte biz bu noktada tecrübeli mimari ekibimiz, üretim kadromuz ve güçlü çözüm ortaklarımızla 10 odadan 1000 oda kapasitesine sahip otel projelerine 7/24 üretim ve montaj yapabilen kapasitemizle sorunsuz hizmet veriyoruz” şeklinde konuştu.

“Esnek üretim şekli ve zamanında teslim anlayışı”
İlker Tayalı: “Daralan turizm pazarında 33 yıllık geçmişi olan bir firma olarak, gerek ürün kalitemiz gerek vizyonumuz gerekse de referanslarımızla bu dönemi yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda; tasarım ve projelerde taviz vermediğimiz ürün kalitemiz, esnek üretim şeklimiz ve zamanında teslim anlayışımızla gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca son dönemde hizmet verdiğimiz otellerden bazıları ise şöyle; Hilton Bosphorus İstanbul, Conrad İstanbul, Hyatt Regency Ataköy, Tüyap Palas, Ramada Taksim ve Sura Hagia Sophia Hotel” dedi.

Demo Dekorasyon Genel Müdür Yardımcısı İlker Tayalı

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha