Ömer Faruk Dengiz: Oteller dolu olacak, rezervasyon yapmadan gelmeyin

Ömer Faruk Dengiz: Oteller dolu olacak, rezervasyon yapmadan gelmeyin
08 Nisan 2022, 16:10
Bodrum'da yaz sezonunun açılmasına sayılı günler kala turizmciler rezervasyon yapmadan gelen turistlerin kapıda kalır uyarısında bulundu.

Turizmin gözbebeği olan Bodrum Ramazan bayramıyla birlikte yaz sezonuna hazırlanıyor. Birçok otel konser ve etkinlik takvimini hazırladı. Özellikle 5 yıldızlı oteller ise bir birinden ünlü sanatçıları ağırlayacak.

Oteller tamamen dolu olacak, rezervasyon yapmadan gelmeyin

Bodrum Otelciler Birliği Derneği Ömer Dengiz "Bu sene olumsuz şartlar artında işimizi yapmaya çalışsak bilede gelecek rezervasyonlar olumlu. İyi sonuçlar almayı ümit ediyoruz. Bodrum'a gelecek olan misafirlerimizi uyarmak istediğimiz bir konu var. Lütfen Bodrum'a gelirseniz, rezervasyon yaparak geliniz. Otellerin oldukça dolu olma durumu var. Mutlaka rezervasyon yaptırsınlar otellerin ön gördüğümüz ful dolu olacak diye düşünüyorum. Bu yüzden Bodrum'da tatil yapmak isteyenler tatillerini rezervasyon yaptırarak garanti altına alabilir. Doğru seyahat acentelerden rezervasyon yaptırın. İnternette bilinmedik isimlerde tur satanlardan sakınınız. Bu yıl ne kadar turistti yakalayacağımızı söylemek doğru olmaz ama geçen seneki rakamın çok üstünde olacağını ön görüyoruz. Rusya ile Ukrayna'nın arasındaki savaş olsa bile olumlu rakamları yakalayacağız. Şimdiye kadar iptal talebi gelmedi, uçaklar ise ek seferlerini iptal etmedi. Bu demek oluyor ki yüksek sezon bizi bekliyor" şeklinde konuştu.

Yorumlar
Serdar Bostancıoğlu
10 Nisan 2022, Pazar 12:34
Para bizde nereye istersek oraya gideriz . Bence bodrum un güzelliği ve hizmet kalitesi çok iyi ... Ultra herşey dahil denen birşey var içkiye para mı vericez birde... Millet aç diye siyaset yapsanizda varki harcıyoruz çok şükür.
Suat KARAKAYA
09 Nisan 2022, Cumartesi 11:03
Şu anda bodrumdayim,rezalet diz boyu inşaat her yer,oteller sahilleri kapatmış, esnafın elinde kazık saplayacak adam arıyor,fiyatlar korkunç,iğrenç ve sağlıksız bir ortam mevcut.
CİVAN ERİM
08 Nisan 2022, Cuma 08:23
YAHU ARKADAŞ BU KADAR PAHALI BİR ÜLKEYE KİMSE GELMEZ HAYAL GÖRMEYİN KARŞINIZDA KOSTA YEMEK İÇMEK VE OTEL FİATLARI BODRUMUN YARI FİATI. İÇKİ ÇOK UCUZ. BODRUMUN BOLU ÇIKMIŞ.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha