Okan Karadağ JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea'ya genel müdür oldu

Okan Karadağ JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea'ya genel müdür oldu
05 Nisan 2023, 09:31
Turizm ve otelcilik sektöründe 25 yılı aşkın deneyimiyle Okan Karadağ, JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’ye genel müdür Olarak atandı

Ataköy’deki benzersiz konumu ile bölgenin ilk lüks oteli olan JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’ye 25 yılı aşkın turizm otelcilik deneyimi ve 13 yılı aşkın genel müdürlük deneyimiyle Okan Karadağ, genel müdür olarak atandı. Turizm ve otelcilik kariyerine Renaissance Polat Istanbul Hotel’de başlayan Okan Karadağ, kariyerine The Marmara Collection’da Satış Müdürü olarak devam etti. İlk genel müdürlük deneyimini 2010 yılında Mia Pera Hotel’de deneyimleyen Karadağ, Rixos ve Radisson Blu gibi markalarda da Genel Müdürlük yaptı.

2016 senesinde kariyerine Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden Okan Karadağ, 2019 senesinde Art Ovation Hotel Marriott Autograph Collection ile birlikte Marriott International ailesine katıldı. Nashville, New York ve Florida’da büyük başarılara imza atan Karadağ, Mart 2023’te İstanbul’a tekrar dönerek kariyerine JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de devam etmektedir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha