NG Sapanca Club ve NG Phaselis Bay ne zaman açılacak?

NG Sapanca Club ve NG Phaselis Bay ne zaman açılacak?
21 Ekim 2019, 10:39
NG Hotels yeni yatırım ve projelerle büyümesini sürdürüyor.

NG Sapanca ve NG Afyon’la hizmet veren NG Hotels, yeni yatırım ve projelerle büyümesini sürdürecek. Özellikle “Wellness” ve “Business Wellness” konularında uzmanlaşan NG Hotels’in Başkanı Hediye Güral Gür, yeni yatırımlarla ilgili şunları söyledi:

NG Sapanca Club 2020'in ilk çeyreğinde açılacak

“NG Hotels olarak, ilk 5 yıldızlı otelimiz olan NG Sapanca’yı 2008 yılında, zincirin ikinci halkası olan NG Afyon’u ise 2012 yılında hizmete aldık. Sunduğumuz hizmetler misafirlerimizi memnun ettikçe biz de büyük bir kararlılıkla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. NG Sapanca Otelimizin yanında yatırımını sürdürdüğümüz NG Sapanca Club’ı 2020’nin ilk çeyreğinde hizmete açmayı hedefliyoruz. NG Sapanca Club, orman içinde dört mevsimin güzelliklerini yansıtırken son trendleri yansıtan lüks ve ferah tasarımıyla günümüz gezgininin beklentisine cevap verecek bir otel olacak.

NG Phaselis Bay 2021'de açılacak

Bir süre önce Antalya Göynük’teki eski Phaselis Otel’i satın aldık, yepyeni bir konsept ve hizmetlerle sunmak için çalışmalara başladık. NG Phaselis Bay olarak isimlendirdiğimiz otelimiz olağanüstü bir koya sahip, çam ağaçları arasında yer alıyor. NG Phaselis Bay’i de 2021’de hizmete girecek şekilde planlıyoruz.

Marriot West İstanbul'da dekorasyon çalışmaları sürüyor

İstanbul’daki ilk otelimiz için Amerika merkezli Marriott International ile 20 yıllık franchise anlaşması imzaladık. Marriott West İstanbul’un da şu an dekorasyon çalışmaları sürüyor. Otellerimizde verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltirken yeni yatırımlarımız bizi heyecanlandırıyor. Yurt içindeki otel sayımızı artırıp ülkemizin turizmde elini daha da güçlendirirken yurt dışında yeni otel yatırımları gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bununla birlikte otellerimiz, Türkiye’de wellness imkanları sunan öncü otellerden. Global Wellness Institute’ın son raporuna göre dünyada wellness, 4,5 Trilyon $’a ulaşan bir mega sektör. Bu sektörde kendimizi dünyadaki trendlere göre geliştirerek hizmet vermeye devam edeceğiz. NG Sapanca’da bu ay itibarıyla Yeni Nesil Wellness konseptini uygulamaya başlıyoruz. Konunun uzmanları ile işbirliği yaptık. Otellerimizde başlatacağımız yeni nesil wellness konseptiyle misafirlerimize klasik spa anlayışının ötesinde beden, ruh ve zihin olarak bütünsel bir wellness deneyimi yaşatacağız. Yeni Nesil Wellness konseptimiz, wellness ve detoks, aile boyu wellness ve sağlıklı yaş alma programlarını kapsayacak. Aile boyu wellness programımızda tüm aile bireyleriyle birlikte çocuklarda doğru beslenme, egzersiz alışkanlıkları, farkındalık içinde yaşamak gibi hayat boyu sürdürülebilir bir wellness yolculuğunun temellerini atacağız.’’

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha