NG Sapanca, 5 Haziran’da kaldığı yerden devam edecek

NG Sapanca, 5 Haziran’da kaldığı yerden devam edecek
01 Haziran 2020, 16:50
Covid-19 salgını sürecinde normalleşmeye geçilmesini takiben bir otel daha kapılarını açıyor.

Yaz mevsimi başlamak üzereyken ve Covid-19 salgın sürecinde normalleşmeye geçiliyorken, NG Sapanca, T.C. Sağlık Bakanlığı, Bilim Kurulu ve WHO Dünya Sağlık Örgütü yönergeleri ve önlemleri doğrultusunda güncellemelerini ve hazırlıklarını tamamladı.

5 Haziran'da açılacak

NG Sapanca, 5 Haziran’da kapılarını misafirlerine açıyor. NG Sapanca Genel Müdürü Tezcan Özdemir: “Covid-19 sürecini takiben normalleşmeye geçtiğimiz bu süreçte de, Sağlık Bakanlığı’mız başta olmak üzere, tüm sağlık otoritelerinin açıklamalarını an be an takip ediyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir özveriyle çalışıyor ve misafirlerimize, sağlıklı ve steril bir ortamda güven ve huzur içinde bir tatil sunmayı taahhüt ediyoruz.”

NG Sapanca’da hangi önlemler alındı?

NG Sapanca’da sosyal mesafe kurallarına uygun olarak lobi, fuaye, resepsiyon, restoran, havuz çevresi ve dinlenme alanlarında işaretlemeler yapıldı. Misafir transfer araçları, personel servisleri ve şirket araçlarında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak oturma düzeni sağlandı. Mevcut periyodik ve lejyonella bakımları yapılıyor ve havalandırma filtreleri düzenli olarak değiştiriliyor.

Etiketler:NG Sapanca
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha