NG Phaselis Bay’in yeni reklam filminde iki ünlü isim!

NG Phaselis Bay’in yeni reklam filminde iki ünlü isim!
17 Aralık 2021, 16:57
“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla ayrıcalıklar dünyasına yenilerini eklemeyi sürdüren NG Phaselis Bay, 2022 yaz sezonu hazırlıklarına başladı.

Arnavut oyuncu ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nin beğenilen yüzü Eva Murati ve İsviçre’nin ünlü modellerinden Kevin Lütolf’un başrollerini paylaştığı yeni reklam filmi, NG Phaselis Bay’in misafirlerine sunduğu ayrıcalıkları ekranlara taşıyor.

Kısa sürede Antalya’nın en iyileri arasına girerek dünyanın pek çok ülkesinden ve Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerini ağırlayan NG Phaselis Bay’de yeni sezon hazırlıkları başladı. Arnavut oyuncu ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nin beğenilen yüzü Eva Murati ve İsviçre’nin ünlü modellerinden Kevin Lütolf’un başrollerini paylaştığı yeni reklam filmini yayınlayan NG Phaselis Bay, yazın sıcaklığını renkli görüntülerle ekrana getiriyor. Kariyerine çocukluk döneminde başlayan ve 15 yaşından itibaren birçok reklam ve modellik projeleri ile adından söz ettiren Eva Murati reklam filminde başarılı performansıyla dikkat çekiyor.

Herkese hitap eden LifeStyle Resort

See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganından yola çıkarak hazırlanan reklam filminde, Lifestyle Resort kavramı farklı yaşam tarzlarına sahip karakterler üzerinden aktarılıyor. Çocuklu ailelerden, genç çiftlere, özgür yaşam tarzından lüks sekmente kadar birçok misafir kitlesine hitap eden Lifestyle Resort anlayışının yansıtıldığı reklam filmi oldukça renkli görüntülere sahip.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha