Need Tour Romanya’dan 15 bin turist getirecek

Need Tour Romanya’dan 15 bin turist getirecek
20 Aralık 2017, 18:37
Türk tur operatörü Need Tour, Romanya pazarına giriş yaptı. Need Tour, ilk etapta 2018 yılı için Romanya’dan 15 bin turisti Türkiye’ye getirecek.

Sektörde on yıllık deneyime sahip olan Need Tour, yeni giriş yaptığı Romanya pazarından 2018 yılı için toplam 15 bin turisti Türkiye’ye getireceğini açıkladı.

Need Tour Romanya’nın Bükreş, Cluj, Oradea ve Suceva kentlerinden haftada bir düzenleyeceği charter seferlerle 12 bin turist, kişiye özel sunduğu paket turlar kapsamında ise 3 bin turisti ülkemize getireceğini açıkladı.

Tur operatörünün incoming operasyonları ağırlıklı olarak Antalya, Kuşadası, Bodrum ve Marmaris bölgelerinde yoğunlaşıyor.

Need Tour Romanya’nın Kurucu Ortağı ve İş Geliştirme Direktörü Aytaç Açıkgöz; konuya ilişkin yaptığı açıklama; “biz müşterilerimize hayallerindeki ve hak ettikleri tatili sumak için çalışıyoruz. Bu düşünceyle, müşterilerimizin seyahatlerinde her zaman rahat ve güvende olduklarını hissettirmek için elimizden gelenin en iyisi yapıyoruz. Romanya pazarına yönelik bu hamlemizle Türkiye turizmine de katkı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Need Tour Romanya Genel Müdürü Mihaela Craciun ise “iş ortaklarına daima özel teklifler sunduklarını; Antalya’da birçok otel ile uzun süredir güçlü ilişkiler içerisinde olduklarını” belirtti. Antalya otelleri ile geliştirdikleri güçlü ilişkiler sayesinde müşterilerine en uygun fiyatları sunacaklarını söyleyen Craciun; 2018 yılı için Romanyalı turistlerin favori destinasyonunun Belek olacağını düşündüğünü ifade etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha