Mutfakta devrim: İnosmart

Mutfakta devrim: İnosmart
sayfayı yazdır, turizm ajansı
11 Temmuz 2017, 17:16
Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, dokunmatik ekranlı İnosmart Kombi Fırın ile mutfaklarda fark yaratıyor. İşletmelerin ve şeflerin hayatını kolaylaştıran en yenilikçi cihazlardan olan dokunmatik ekranlı İnosmart Kombi Fırın, aynı türdeki ve farklı sürelerde pişirilen yemekleri aynı anda pişirirken, hesaplı çalışma prensibiyle de hammadde ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Endüstriyel mutfak sektöründe ilkleri yaşatan ve yenilikçi vizyonu ile Ar-Ge çalışmalarına devam eden İnoksan, bugün 20 bin metrekare kapalı alana sahip son teknolojiyle donatılmış fabrikada faaliyet gösteriyor. 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etme başarısı gösteren marka, dünya arenasında da yenilikçi ürünleriyle fark yaratıyor. 40 yurt içi bayisi, 80 yurt dışı satış noktası, ülke çapına yayılmış 102 yetkili servisi, 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ihracatı ve 6 büyük ildeki bölge müdürlükleriyle büyümesini sürdüren İnoksan , bir mutfağın ihtiyacı olan tüm ürünleri insan sağlığı, çevreye duyarlılık ve enerji tasarrufu öncelikleriyle üretiyor.

“Ürünlerimiz kısa sürede kendini amorti ediyor”
Ürünlerinin teknoloji, hammadde, enerji, iş gücü ve zaman gibi maliyetlerde yarattığı karlılık oranıyla, satın alma bedellerinin kısa süre içerisinde amorti ettiğini söyleyen İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık: “Yerli üretim olması nedeniyle yedek parçalarının stoklu ve satın alma bedellerinin düşük olması ise önemli bir avantaj yaratıyor” dedi.

“İnosmart, en yüksek teknolojik altyapıya sahip”
Profesyonel mutfak donanımlarıyla dünya çapında tercih edilen dokunmatik ekranlı İnosmart Kombi Fırın hakkında bilgi veren Vehbi Varlık, konuşmasına şöyle devam etti: “Sektörde bir ilki gerçekleştirip, başarılarını uluslararası platforma taşımanın gururunu yaşadığımız ürünümüz İnosmart buhar jeneratörlü kombi fırın... İnosmart, kombi fırın sektöründeki rakipleri içerisindeki en yüksek teknolojik altyapıya sahip olması ile birlikte satın alma bedeli olarak müşterilerine en düşük fiyatı sunan özel bir ürün. İnsan sağlığına ve uluslararası standartlara uygun üretimi, hammadde, enerji, iş gücü, zaman gibi maliyet kalemlerindeki karlılık oranı ile dikkat çeken bir ürünümüz ile yatırımcılarımızı karlılıklarını arttırmaya davet ediyoruz.”

“Fonksiyonel kullanım”
İnosmart’ın, fonksiyonel kullanımım özelliğine sahip olduğunu ifade eden Vehbi Varlık: “İnsomart, ileri teknolojik altyapısı, az tuş takımı ile sade tasarımlı ve tek tuşla 5 fonksiyonu bir arada kullanabilecekleri buhar jeneratörlü kombi fırın olarak turbo pişirme modu, buharlı pişirme modu, kombi pişirme modu, ayarlanabilir buharlı pişirme modu ve banket modu ile şeflere de kolay ve verimli çözümler sunuyor. Kısaca mutfaklarında değer yaratmak, teknolojisini değiştirmek, yemek pişirme tekniklerini ve lezzetlerini standartlaştırmak, tek fırınla tüm ürün gruplarını yapmak isteyen tüm yatırımcılar ve şefler için İnosmart çok ideal bir ürün” açıklamasında bulundu.

“Başarı İnoksan Ar-Ge ekibine ait”
İnoksan Ar-Ge ekibinin, alanında uzmanı kadrosu ile ilk ve tek yerli kombi fırın İnosmart için yazılım, mekanik, elektronik ve analiz alanlarında önemli çalışmalar gerçekleştirdikleri bilgisini veren Vehbi Varlık: “Teknolojik makine parkuru, üretim hattı ve sektörün en geniş bilgi donanımına sahip çalışanları ve yöneticileri ile İnoksan, İnosmart için yeniliklere hız kesmeden devam ediyor” şeklinde konuştu.

“Hep bir adım öndeyiz”
Vehbi varlık: “Alanımızdaki uzmanlığımız ile teknoloji gücümüzün yanına, satış sonrası hizmetler alanındaki “çağrı merkezi, servis ve yedek parça’’ desteğini de ekleyerek rekabette hep bir adım önde olduğumuzu söylemek bize gurur veriyor” diyerek sözlerini tamamladı.

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha