Müşterilerinden her gece için topladığı bağışın 2 katını depremzedelere bağışlayacak

Müşterilerinden her gece için topladığı bağışın 2 katını depremzedelere bağışlayacak
13 Şubat 2023, 15:14
İstanbul’daki dünyaca ünlü otel depremzedeler için harekete geçti.

İstanbul’daki dünyaca ünlü otel depremzedeler için harekete geçti. Konaklama yapılan tüm odalardan her gece için 200 TL bağış toplayan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, toplanan bağışın iki katını depremzedelere bağışlayacak.

Konaklama yapılan tüm odalardan her gece için 200 TL bağış toplayan Çırağan Palace Kempinski İstanbul’dan yapılan açıklama şöyle:

“Ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketinin üzüntüsünü ve acısını tüm kalbimizle paylaşıyor, Çırağan Palace Kempinski İstanbul olarak ilk günden itibaren ihtiyaçları yakından takip ediyor ve ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde çalışmaları yürütüyoruz.

İlk etapta, AFAD ve ilgili kurumlarla koordineli olarak; 3 tir acil durum afet malzemeleri ile dolu konteynerler ve çalışanlarımız tarafından bağışlanan kışlık giyim ihtiyaçları yola çıkmak üzere hazırlandı.

Bir yıl süresince devam edecek olan bir yardım kampanyası başlatarak dünyanın farklı ülkelerinden gelen konuklarımızı kampanyamıza dahil ediyoruz. Konaklama yapılan tüm odalardan her bir gece için 200 TL bağış topluyor ve her ay sonu toplanan miktarın iki katını da Çırağan Sarayı olarak depremden etkilenen vatandaşlarımız için bağışlıyoruz.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha