Müşteri memnuniyetini ön plana aldı, yazılımda otel ve acentaların tercihi oldu

Müşteri memnuniyetini ön plana aldı, yazılımda otel ve acentaların tercihi oldu
03 Aralık 2019, 19:14
Oteller ve seyahat acentalarına hizmet veren Kod Yazılım, müşteri memnuniyetine odaklanarak turizm firmalarının tercihi oldu.

Oteller ve turizm acentelerinin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar üretmek, satış pazarlamasını yapmak, eğitim ve destek hizmetini vermek amacıyla 2003 yılında kurulan Kod Yazılım, müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam ediyor. Kod Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Gülen bilgi birikimlerini, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerini ve uzman ekiplerini otel yönetim, acente ve muhasebe programları ile turizm işletmelerinin hizmetine sunduklarını söyledi.

Turizm işletmelerinin ihtiyacı olan tüm yazılım ürünlerini tek çatı altında topladık

Bir incoming acentasının ihtiyacı olan tüm modüllerinin geliştirilmesini ve kullandırılmasını sağladıklarını belirten Gülen " Paket Hesaplama, Kontrat, Rezervasyon, Fatura, Transfer Operasyonu, Tur ve Tur Operasyonu, B2b işlemlerini, desktop, web ve mobile uygulamalar üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar. Çeşitli aktarım ve entegrasyon servisleriyle operatör uygulamalarından rezervasyon ve turları alabiliyoruz" diye konuştu. Güncel teknoloji kullanan ve müşteri odaklı çözümler üreten Kod Yazılım'ın bu yönleriyle rakiplerinden ayrıldığını belirten Gülen, " Ürünlerimizin içeriği müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor. Hızlı ve kesintisiz müşteri desteği sağlıyoruz. Turizm işletmelerinde ihtiyaç duyulan bütün yazılım ürünlerini tek çatı altında topladık. Tek bir otelden, farklı lokasyonlarda bulunan zincir otellere aynı standartlar üzerinden çözümler üretebiliyoruz. Satış sonrası eğitim-servis kalitesi ve sağlam altyapımızla da müşterilerimizin tercihi olduk" diye konuştu.

Travel Turkey'de ürünlerimizin güncel versiyonlarını sunacağız

Gülen, 5-7 Aralık 2019’da İzmir’de gerçekleşecek Travel Turkey İzmir fuarında bu yıl ilk kez katılımcı olarak yer alıp stant açacaklarını da ifade etti. Fuarda sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip edip sürekli güncelledikleri versiyonlarını sunacaklarını ifade eden Gülen, " Önümüzdeki dönemde rekabetçi piyasanın hakkını vererek en uygun konumda yer almayı hedefliyoruz." diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha