Mustafa Bulmuş W İstanbul’un genel müdürlüğüne atandı

Mustafa Bulmuş W İstanbul’un genel müdürlüğüne atandı
01 Kasım 2021, 16:42
İstanbul’un ikonik semti Akaretler’de konumlanan, şık ve gösterişli konsepti ile davetkar bir görünüm sunan W İstanbul'un yeni genel müdürü, turizm sektöründeki 14 yıllık deneyimi ile Mustafa Bulmuş oldu.

Ünlü Mimar Mahmut Anlar imzalı özel, lüks ve cesur oda tasarımları, şık konsepti, oda içlerinde ve otelin tümünde yer alan konforlu açık hava alanları ile sektörde özgün bir tavrı olan W Istanbul’da yeni bir atama yapıldı. İkonik otelin genel müdürlük koltuğuna 2021 Temmuz’da Mustafa Bulmuş atandı.

İstanbul’un işlek ve tarihi semtlerinden Beşiktaş’ta konumlanan ve sıra dışı konsepti ile kendine has stratejik bir yol çizen W Istanbul’da; Genel Müdür Mustafa Bulmuş ile yeni bir dönem başlıyor. Şık, dinamik ve eğlenceli tarzı ile özellikle yaşam tarzı lüksü deneyimlemek isteyen misafirlerin beğenisini kazanan otel, tasarım detaylarına yaptığı küçük dokunuşlar ile ruhunu tazelemeye başladı.

Mustafa Bulmuş Kimdir?

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Bulmuş; 2007’de giriş yaptığı otelcilik sektöründe, 2011 yılında Marriott grubuna geçerek kariyerine yine bu grup bünyesinde yer alan lüks segment otellerde temsilci, direktör, otel müdürü ve genel müdür olarak gelişim göstererek devam etmiştir. 10 yılı Marriott lüks segment otel markalarında olmak üzere, sektörde toplam 14 yıllık tecrübesi ile kariyerine başarı ile devam eden W Istanbul’un yeni Genel Müdürü Mustafa Bulmuş evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha