Murtaza Kalender'e önemli görev!

Murtaza Kalender'e önemli görev!
17 Ağustos 2020, 11:02
Dünyada 200 milyar dolarlık bütçeye sahip düğün planlayıcılarının Avrupa ve Asya’dan sorumlu tek yetkilisi olarak TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender atandı.

TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender Uluslararası Düğün Profesyonelleri Derneği (IADWP)’nin Avrupa ve Asya’dan sorumlu tek yetkilisi oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Kalender " Öncelikle, beni bu göreve layık gören IADWP Yönetim Kurulu Başkanı, Kitzia Morales’e teşekkür ederim. Bu görevde, ülkemizi ve Turizm camiamızı en iyi şekilde temsil ederek, 200 milyar dolara yakın bütçesi olan 'Destinasyon Düğünleri' sektöründen Türkiye’nin de hak ettiği payı alması için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğim. “ ifadelerini kullandı.

19 Ağustos'taki online toplantıya davet etti

Türkiye’nin çok ideal bir düğün destinasyonu olduğunu belirten Murtaza Kalender, buna rağmen, bu pastadan yeteri kadar pay almadığını düşündüğünü belirtti. Turizmci paydaşlar ve STK'larla yan yana gelerek Türkiye'nin düğün turizminden aldığı payı pandemi sonrası büyüteceğine inandığını ifade eden Kalender, " Benim görevimin kapsamı sadece Türkiye’den ibaret olmayıp hem Asya hem de Avrupa kıtalarından sorumluyum. Her ülkede yeni bölge sorumluları atayarak IADWP’nin gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyorum. 2021’de IADWP’nin yıllık etkinliğini Türkiye’de yapmayı planlıyoruz ve bu yönde çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca, 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü uluslararası düğün planlayıcılarıyla birlikte Zoom uygulaması üzerinden bir online toplantı düzenleyeceğiz. Bu toplantıya katılmak isteyen meslektaşlarımız aşağıda bağlantı linkinden kaydolarak bizlere katılabilirler." diye konuştu.

Toplantıya kayıt linki şöyle: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEpdeutrDssG916jvyVP5SWLBAxhmOoRskY

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha