Murat Karabulut Ege YTK başkanlığına aday oldu

Murat Karabulut Ege YTK başkanlığına aday oldu
14 Temmuz 2018, 10:31
Mavi Tour Seyahat Acentası Sahibi Murat Karabulut Ege Yöre Temsil Kurulu Başkanlığı için aday oldu.

İzmir'de faaliyet gösteren Mavi Tour Seyahat Acentası Sahibi ve TÜRSAB Yönetim Kurulu’nda Yedek Üyesi Murat Karabulut Ege Yöre Temsil Kurulu Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Murat Karabulut'un adaylık duyurusu şöyle:

Değerli meslektaşlarım,

Malumunuz olduğu gibi; son TÜRSAB Genel Kurulu’nda, Değişim Grubu hareketi ile Firuz Bağlıkaya öncülüğünde, tüm Türkiye’de bir DEĞİŞİM yaşadık. Bu değişimin bir parçası olarak siz değerli acenteci arkadaşlarımın oyları ile, TÜRSAB Yönetim Kurulu’nda Yedek Üye olarak görev aldım.

Bu yaşanan değişim rüzgarının, bölgesel anlamda Ege’ye de gelmesi için Ege Yöre Temsil Kurulu (YTK) seçimlerinde ekip arkadaşlarımız ile beraber aday olduğumu paylaşmak isterim. Sorunların merkezinde olan bölgemizde, daralan iş hacminin sebepleri üzerine çalışıp, iyileştirme mücadelesi vermek arzusundayız. Ingoing-Outgoing tur, Otel, Bilet, Gemi Satış, Kültür Turları, Organizasyon, MICE, Hac vb. ihtisas alanlarında, tüm arkadaşlarımızı temsil kabiliyetine sahip bir ekibe sahibiz.

Sektörümüzün tüm segmentlerinin içine, kangren gibi giren belgesiz, vergisiz veya haksız ticaretin önüne geçmek en büyük gayemizdir.

Yıllaradır mesleğimizin çeşitli kademelerinde yer alarak edindiğimiz tecrübeleri, gençlik ve dinamizm ile harmanlayıp çalışacağız. Bunun için dün ve bugün olduğu gibi koltuk değil, işimiz aşımız ve sektörümüz için çalışacak herkes ile beraber varız diyoruz!..

Yıllardır kapı kapı gezerek anlattığımız projelerimizi, Genel Merkezimiz ile iş birliği içinde gerçekleştirmek için adayız.

‘‘BİRŞEY DEĞİŞECEK HERŞEY DEĞİŞECEK’’ dedik.

Değişti, daha da değişecek…

Bu sebeple 25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşecek Ege Yöre Temsil Kurulu seçimlerinde, siz İzmir ve Manisa’lı hemşerilerimize projelerimizi paylaşma şansına sahip olup, destek isteyeceğiz.

Saygılarımızla

Ege Değişim Grubu adına

Murat Karabulut


Murat Karabulut kimdir?

01.01.1970 İzmir doğumlu Murat Karabulut, evli ve 1 kız babasıdır. Murat Karabulut, daha önce sektörde çeşitli acentelerde yönetici ve Müdür olarak görev yaptıktan sonra, Şino Tour Seyahat Acentesinde ortak olarak çalışmış. Son olarak ta İzmir Mavi Turizm’i kurarak sektöre hizmet etmeye devam etmektedir. Kendisi; Dokuz Eylül Turizm İşletmecilik Yüksek Okulu mezunu olup, TÜRSAB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve SAYD (Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği), ATIOYOMED Bölge Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha