Muradyan: Türkiye sezonu başlıyor, son dakika turlarına ve indirimlere hazır olun!

Muradyan: Türkiye sezonu başlıyor, son dakika turlarına ve indirimlere hazır olun!
30 Nisan 2024, 10:05
Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Uluslararası Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve tur operatörü Uzay Seyahati Genel Müdürü Arthur Muradyan turizm sezonuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Uluslararası Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve tur operatörü Uzay Seyahati Genel Müdürü Arthur Muradyan, 2024 yaz sezonunda yurt dışı destinasyonlara talebin artacağını öngörüyor .

Türkiye, BAE, Mısır, Tayland ve Abhazya'nın Rusya'dan yurtdışına giden ana turist akışının tamamını oluşturduğunu belirten Muradyan " Artık outbound pazarında bir numaralı destinasyon yaz Türkiye'si. Güneydoğu Asya'daki Tayland, Sri Lanka, Vietnam, Endonezya destinasyonlarına talep de artıyor. Bu büyük ölçüde doğrudan uçuşların yeniden başlamasından kaynaklanıyor." dedi.

Türkiye'ye yazın son dakika turları ve cazip indirimlere hazır olun

Mayıs tatillerinin BAE, Mısır ve Tayland gibi destinasyonlarda aktif satışların sonu, Türkiye'de ise aktif sezonun başlangıcı olduğunu belirten Muradyan, " Tur operatörlerinin çok iddialı planları var. Belki özellikle sezon başında Türkiye'ye son dakika turları bile göreceğiz. Bir indirim yağmuru beklemeyin ancak belirli tarihler için indirim içeren spot teklifler görünebilir." dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha