Mısır otellerinin 'her şey dahil' hileleri Rus medyasında!

Mısır otellerinin 'her şey dahil' hileleri Rus medyasında!
15 Temmuz 2021, 11:25
Rus medyası, Mısır’daki otellerde sunulan “her şey dahil” hizmetinin kalitesiyle ilgili eleştirilere yer verdi.

Rus medyası, Mısır’daki otellerde sunulan “her şey dahil” hizmetinin kalitesiyle ilgili eleştirilere yer verdi. Argumentı i Faktı gazetesinin görüştüğü sektör uzmanları, Mısır otellerinin maliyetleri düşürmek için başvurdukları yollara dikkat çekti.

Her şey dahil otellerde yemek kalitesi bozuldu

Tur acenteleri, otel sahipleri ve çalışanlarının tespitlerinin aktarıldığı haberde, Mısır’da gıda ürünlerinin fiyatlarındaki artıştan dolayı “her şey dahil” otellerde yemek kalitesinin bozulduğu belirtildi.

En ucuz dondurulmuş etleri satın alıyorlar

Mısır’daki otellerin genelde toptancılardan en ucuz dondurulmuş etleri satın aldıkları ve kalan gıdaların bir sonraki gün de başka yemeklerde kullanıldığını söyleyen uzmanlar, et yemeklerinin bu nedenle lezzetsiz olduğu uyarısını yaptı.

Şaraplar gerçek değil

Şarapların gerçek olmadığı, diğer alkollü ve alkolsüz içeceklere su karıştırıldığı, kokteyllere de gazlı içeceklerin eklendiği belirtildi.

Rus gazetesi, “Bir turist günde 1000 ruble için ne alıyor? Bir sebze dağı, donmuş balık, sulu alkol, bir ton yarı işlenmiş pizza ve yarı mamullerden yapılan kruvasanlar, konserve deniz ürünleri ve yeniden kızartılmış bayat et” yorumunu yaptı.

Yorumlar
Ankara 0636
17 Temmuz 2021, Cumartesi 10:49
Bizim herşey dahil oteller de aynı,tatil boyunca ishalden kurtulamazdık
Güray Bozbay
17 Temmuz 2021, Cumartesi 09:37
Bu fiyata anca o olur, sanki Rus turist çok düzgün
Fatih bayamlıoğlu
16 Temmuz 2021, Cuma 01:34
Hurgada 5 yıldızlı otelde kalan döneri akşam folyeye sarıp ertesi gün tekrar pişirmeye devam ediyorlardı 40 derecede o kadar kötüydü ki yemekler her gün mac Donalds gidiyorduk Türkiye bu konuda çok ileri seviyede kaliteli hizmet veriyor
Bülent Aydilek
16 Temmuz 2021, Cuma 11:09
Türkiye'deki otellerin her yönüyle fark attığı çok açık, gelen hayran oluyor,ama iliskilerin de önemi büyük, diğer ülkeler rakip bile olamazken her şeyi mana yapıyor,biz de fırsat veriyoruz maalesef,bir spor adamı olarak çok otel gezdim bizimkiler süper
Mac Uysal
15 Temmuz 2021, Perşembe 11:14
Sharm al shaikh te kalmıştım; yemekleri pişirdeki ocaklar iğrenç ötesi idi , odaların temizliği …,
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha