MICE acentaları yeni yıl partisinde bir araya geldi

MICE acentaları yeni yıl partisinde bir araya geldi
21 Aralık 2022, 17:05
MICE ve turizm sektör paydaşları networking ekinliği ve yeni yıl partisinde bir araya geldi.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) koordinasyonunda, Zerdeli Cadde ev sahipliğinde ve çok kıymetli iş ortaklarının destekleriyle düzenlenen gecede konuklar hem hasret giderdi hem dosyasıya eğlendi.

Zerdeli Cadde’nin lezzetli ikramları, Cem Mangaloğlu’nun DJ’liği üstlendiği gecede, Sihirbaz Özgür Kapmaz, en güzel numaralarını konuklarla buluşturdu. Biraderler orkestrası ise birbirinden keyifli şarkıları, kendi aralarındaki atışmaları ile hem renkli bir sahne şovu ortaya koydular hem gelenleri çok eğlendirdiler.

Gecede söz alan I-MICE Genel Sekreteri Sn. Sezen Akyazı “Çok kısa bir sürede networking gecemizin organize edilmesinde katkılarını esirgemeyen birbirinden değerli iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

Davetimize ilgi göstererek bu gecede bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize de gönülden sevgilerimi iletiyorum. Derneğimiz her geçen gün büyümeye ve üretmeye devam ediyor.

Derneğimiz komite çalışmalarıyla sektörel eğitimler, fam tripler, ayda 1 kere düzenleyeceğimiz networking etkinlikleri, mekan tanıtımları, aydan aya düzenleyeceğimiz İstanbul ve çevre gezileri ve sektöre sunacağımız raporlarla üretmeye ve fayda sağlamaya devam edecektir.

Bu yolda en büyük desteğimiz sizlerin varlığıdır.

Birlikte daha güçlüyüz diyor, son olarak üye olmayan dostları derneğimize üye olmaya davet ederek sözlerimi tamamlıyorum. Herkese iyi eğlenceler” dedi.

Gecede söz alan I-MICE 2. Başkanı Işıl Özmen de “ Uzun bir aradan sonra tüm dostlarla bir arada olmak ne güzel. Sizlerle üretmek sizlerle yola devam etmek ne güzel. Derneğimiz her zaman olduğu gibi bundan sonrada sizlerden aldığı güç ve destekle yoluna çok daha kararlı ve güçlü bir şekilde devam edecektir. “ dedi.

Son sözü ise yüksek alkışlarla Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kurt aldı. Hüseyin Kurt “ Kıymetli dostlar sizler bizleri bu gece nasıl yalnız bırakmadıysanız bende Meksika’dan rahatsız dönmekle birlikte bu özel gecede sizleri yalnız bırakmak istemedim. Hepiniz hoş geldiniz. Şeref verdiniz.

Hey ay 1 kere gerçekleştireceğimiz networking etkinliğimizi bu ay içinde olduğumuz seneye veda, yeni yıla merhaba konseptiyle gerçekleştirmek istedik. Dedi. “ 2022 değerlendirmesi ve 2023 projeksiyonunu da paylaşan Kurt herkese sağlık, huzur ve çok keyifli bir sene diledi.

350 civarında misafirin katıldığı geceye damgasını vuran bir diğer bölümde çekiliş anıydı. Birbirinden özel 50’ye yakın hediyenin dağıtıldığı gecede şanslı olan kişiler hediyelerini alarak geceden ayrıldı.

Kurt, Ocak ayında bir sonraki Networking etkinliğinin yer müjdesini ev sahibi olacak Portaxe Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Lütfü Sapmaz ile sahnede paylaştı. Alkışlar eşliğinde karşılanan bu gelişme Kurt’un önce 700 kişi söz alması, ardından Den Den Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu’nun devreye girmesiyle 1000 kişi olarak bağlanmış oldu.

Geceye Divan Hotelleri ve Sait Halim Paşa Yalısının da destek verdi.

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) Networking Etkinliği ve Yeni Yıl Partisine Sponsor Olan paydaşlar şöyle:

Zerdeli Cadde - Mekan Sponsoru

Bekup Reklam- Sahne Ve Dekor Üretimi Sponsoru

Tuba Şeker Event - Yılbaşı Konsepti Süsleme Sponsoru

Lounge Entertainment - Tüm Teknik Alt Yapı Sponsoru

Event Medya - Fotoğraf Ve Video Çekim Sponsoru

Turuncu Basım - Ozalit ve Baskı Sponsoru

DREAMSHOTS Bar Service Entertainment - Dj ve Shot İkram Sponsoru

2K İnsan Kaynakları - Host Ve Hostes Sponsoru

Pigu Reklam Ajansı - Dijital Tasarım Sponsoru

Limousine Plus - Transfer Sponsoru

TM Akreditasyon - Online LCV Sponsoru

Biraderler Cabaret - Orkestra Sponsoru

Özgür Kapmaz - Sihirbaz

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha