Miami'ye iki otelle giriyor

Miami'ye iki otelle giriyor
16 Mart 2019, 11:22
Süzer Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Süzer, Florida’nın en ünlü sosyete dergisi Ocean Drive'a röportaj verdi.

Turizmde The Ritz-Carlton İstanbul'la ön plana çıkan Süzer Grubu Miami'de yurtdışında da otel yatırımlarına yöneldi. Grubun yurtdışı yatırımlarını yöneten Süzer Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Süzer, Florida’nın en ünlü sosyete dergisi Ocean Drive'a verdiği röportajda Miami'de iki otel açacaklarını söyledi. Süzer'in verdiği bilgiye göre Art Deco bir bina yenilenip otel yapılacak. İkinci otel ise sıfırdan yapılacak. Dergide yer alan bilgilere göre Süzer, şu anda Miami, Florida'da iki yeni otel anlaşması üzerinde çalışıyor, birini yeniliyor ve diğerini sıfırdan inşa ediyor. Baran Süzer'in ailenin otel varlıklarını ve yatırımlarını Amerikan ve Avrupa pazarlarına verimli bir şekilde çeşitlendirdiği belirtildi.

Bilgili, Şahenk'in Miami'deki otelini satın almıştı

Türk işadamlarının Miami'ye ilgisi büyük. ABD'deki yatırımlarına hız veren Bilgili Holding'in patronu Serdar Bilgili, geçen ay ortağı Michael Shvo ile 103 milyon dolara (yaklaşık 561milyon lira) satın aldığı The Raleigh Hotel'in açılışı için kolları sıvadı. Bilgili ile Shvo, ünlü modacı Tommy Hilfiger ve ortağı Ferit Şahenk'ten satın aldıkları Miami'deki otelin kapılarını önümüzdeki ay açmaya hazırlanıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha