Mete Vardar: Acentalarla büyümeye devam edeceğiz…

Mete Vardar: Acentalarla büyümeye devam edeceğiz…
15 Ocak 2022, 18:42
Jolly Tur bayi ağını genişletmeye devam ediyor. İki kadın turizmci, İstanbul-Kadıköy’de bulunan Nautilus AVM’deki Etstur acentesinin olduğu mağazayı devralarak Jolly Tur tabelası astılar. Açılışta konuşan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, “Jolly acentalarla büyümeye davam edecek” dedi.

Jolly Tur’un İstanbul-Kadıköy’de bulunan Nautilus AVM’deki yeni şubesi bugün hizmete açıldı. Açılışa Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bilir’in yanında çok sayıda turizmci katıldı.

15 yıllık ETS Tur bayisiydi

Turizm sektöründe önemli tecrübelere sahip olan acentanın kurucu ortakları olan Deniz ve İrem Benli, faaliyette bulunacakları mağazanın 15 yıllık ETStur acentesi olarak faaliyet gösterdiğini belirterek, “Jolly ile devam edersek daha başarılı olabileceğimizi düşündük. Umutluyuz güzel bir sezon olacağını düşünüyoruz” dedi.

Açılışta turizm basınına konuşan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ise, “Jolly büyüyor. Değerli arkadaşlarımızın da böyle yatırımlar yapması da bizi ayrıca mutlu ediyor” dedi.

“Jolly acenteleriyle beraber büyüyecek”

Jolly’nin acente kökenli bir şirket olduğunu hatırlatan Mete Vardar, “Bazı şirketler online tarafa kayıyor, yeni markalar açıyor. Ama biz her zaman şunu söylüyoruz; çok büyük bir aileyiz. Acentelerimizle büyüyoruz. Hiçbir zaman bu düşüncemizden farklı bir yöne gitmedik. Jolly acenteleriyle beraber büyüyecek bir şirket. Bu yatırımlar bizi mutlu ediyor, heyecan veriyor. Turizmin zor döneminde böyle bir yatırım yaptıkları için Deniz ve İrem arkadaşımı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“Ben gemiye kaptanlık yapıyorum ama...”

Jolly’nin 35. yılında olduğunu ve şirketin bu noktaya gelmesinde en büyük payın misafirleriyle yaşadığı duygu bütünlüğünde ve çalışanlarının azminde olduğunu kaydeden Vardar, “Ben gemiye kaptanlık yapıyorum ama işin gerisinde çok büyük bir mücadele var. Türkiye genelinde 170 tane Jolly bayiimizle beraber aynı duygu bütünlüğü içerisindeyiz. Dürüst bir şirketiz. Misafirimize bu güveni verdik. Pandemi sürecini çok iyi yönettik. Misafirimizi ailenin bir parçası olarak gördük. 2021’de 2019’a göre kişi sayısında yüzde 32, ciroda 83 büyüdük. Güven artıyor, seviliyoruz.” şeklinde konuştu.

“Hiçbir siyasetin içinde değiliz, gücümüzü dış etkenlerden almıyoruz”

Jolly’nin salgın döneminde en iyi yönetilen şirket olduğunu açıklayan Mete Vardar, “şikayetvar.com’da Türkiye’deki en başarılı yönetilen şirket ödülünü aldık. Pandemi sürecinde misafiri memnun edebilmek bizi ayrıca gururlandırıyor. Türkiye’de sevilen, hiçbir siyasetin içinde olmayan, gücünü dış etkenlerle değil kendi çalışma arkadaşlarından, acentelerinden ve misafirlerinden alan, onlarla büyüyen bir şirketiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha