Rota

Melda Çetiner, Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün satış ve pazarlama direktörü oldu

Melda Çetiner, Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün satış ve pazarlama direktörü oldu
19 Kasım 2019, 15:20
Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün satış ve pazarlamasına deneyimli turizmci Melda Çetiner atandı.

Melda Çetiner Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün yeni satış ve pazarlamanın direktörü oldu. 1994 yılında Holiday Inn Satış ve Pazarlama Departmanı’nda kariyerine başlayan Melda Çetiner, Klassis Resort Hotel, SAP SE Company, Barcelo Eresin Topkapı Hotel satış ve pazarlama departmanlarında gerçekleştirdiği başarıların ardından Courtyard Marriott Istanbul International Airport’ta “Satış ve Pazarlama Direktörü” oldu.

Holiday Inn, Klassis Resort Hotel, SAP SE Company, Barcelo Eresin Topkapı Hotel gibi zincirlerde Gelir, İş Geliştirme, satış ve pazarlama departmanında farklı pozisyonlarda başarılar elde eden Melda Çetiner, 2009-2015 yılları arasında Courtyard Marriott Istanbul International Airport’ta “Satış ve Pazarlama Direktörü”, 2015-2019 yılları arasında Crowne Plaza Istanbul Florya’da “Satış ve Pazarlama Direktörü” görevlerinde bulundu.

2011 yılında Marriott International tarafından yılın “En İyi Global Lideri” seçilen Çetiner, 2012 yılında ise yine Marriott International tarafından “3. Çeyreğin En İyi Satış ve Pazarlama Ekibi’’ ödülleri ile Intercontinental Hotels Group tarafından “Avrupa’nın En İyi Gelir ve Performans Yönetimi’’ ödülünü kazandı.

Lisans eğitimini Istanbul Üniversitesi ve South Thames College’da yapan Melda Çetiner, 18 Kasım 2019 itibariyle Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün “Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak kariyerine devam ediyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha