Mehmet Nuri Ersoy’un büyük sınavı: İbradı

Mehmet Nuri Ersoy’un büyük sınavı: İbradı
20 Nisan 2023, 07:29
Bakan Ersoy, seçim çalışmalarına baba ocağı olan Antalya İbradı’da devam etti. Yerel seçimlerde ilçeyi CHP’ye kaptıran Ersoy’un genel seçimlerde işi sıkı tuttuğu öğrenildi.

Baba ocağı Antalya İbradı'da vatandaşlara iftar veren Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı konuşmada, gelecek yıl hizmete girecek İbradı İlçe Halk Kütüphanesi'nde bebek, çocuk bölümlerinden konferans salonuna, sanat galerisinden teknoloji odalarına, atölye alanlarına kadar birçok etkinliğin yer alacağını söyledi.

5 yıldır bakan olarak görev yaptığını hatırlatan Ersoy, bu süreçte önemli projeleri, eserleri hayata geçirdiklerini söyledi. Millete efendi değil, hizmetkar olmak için çıktıkları yolda en iyisini sunmanın gayreti içinde olduklarını aktaran Ersoy, "Sorumluluğumuz bu ülkeye, bu millete hizmet etmek. Bahane üretmeden, ayrılık gütmeden, engellerden yılmadan bize omuz veren milli iradenin hakkını ödeyebilmek. Bu bilinçle bizim yanımızda yürümüş ve yürümekte olan herkese içtenlikle teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı'na erişmek için çalıştıklarını söyleyen Ersoy “Baba ocağım olan bu topraklarda sizlerle paylaştığım bu sofra, inancımı daha da perçinledi" şeklinde konuştu.

Yerel seçimlerde İbradı’yı CHP’ye kaptıran Ersoy’un ilçeyi Ak Partiye kazandırıp kazandıramayacağı merak konusu.

Yorumlar
Antalya
22 Nisan 2023, Cumartesi 07:40
Bir bakan olarak kendi kendine teşvik başvurusu yapıp yine kendisine onay veren bir tip. Eğer buna rağmen oy alırsa orada yaşayan halkın ferasetinden şüphe duymak lazım. Bu bir büyük rezalettir.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha