Meeting Point yeni otel markasını tanıtıyor

Meeting Point yeni otel markasını tanıtıyor
19 Ocak 2018, 12:49
Meeting Point International, yeni otel zinciri Design Plus’ı hayata geçiriyor. Marka, ilk üyesi Bex Design Plus’ı Şubat ayında Gran Canaria’da, ikinci oteli eski ismi ile Alaçatı Princess’ı ise 2018 yaz sezonunda Çeşme’de açacak.

Avrupa’nın en büyük 4. tur operatörü FTI Group, Meeting Point International çatısı altında yarattığı yeni otel zincir markası “Design Plus” markasıyla konuklarına en özel tasarımlara ve restoranlara sahip otelleri ile en yüksek standartlarda tatil deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Design Plus’ın ilk iki otelinden biri olarak faaliyet gösterecek Alaçatı Princess’ın hem sahil hem şehir oteli olma özelliği taşıyarak bölge turizmine misafirleriyle önemli ölçüde katkı sunması bekleniyor.

Çeşme Alaçatı’ya yeni bir otel anlayışı getirecek

Kapsamlı bir yenilemenin ardından kapılarını açacak Alaçatı Princess denize direkt ulaşımı, Alaçatı’ya 3 km uzaklığı ile yeni tatil döneminde bölgenin cazibe merkezlerinden biri olacak. Otelin iç dizaynında organik ve el yapımı tekstil ürünleri kullanılacak ve Design Plus Alaçatı, Çeşme’de yeni bir otel işletme anlayışını beraberinde getiriyor olacak.

FTI Group ve Meeting Point International Grup Yönetim Direktörü Roula Jouny: “Yeni ve modern otel konseptimiz Design Plus’ı duyuruyor olmaktan dolayı son derece mutluyum. İyi bir tasarıma, seçkin bir mutfağa, kaliteli bir hizmet anlayışına ve en iyi sahil – şehir kombinasyonuna sahip otellere değer veren konuklarımıza Design Plus otellerimiz ile en iyi seçenekleri sunmak istiyoruz” dedi.

91 odaya sahip

Las Palmas kentinin tam merkezinde şubat ayında konuklarına kapılarını açmaya hazırlanan Design Plus oteli BEX ise, 91 adet birbirinden özel tasarlanmış art deco ve retro mimari öğelerine sahip odası ile misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor olacak. İç dizaynı tarihi dolaplar, madeni para yığınları ve eski mahzenler ile desteklenen otel aynı zamanda çağdaş bir tasarıma sahip olacak.

Eski banka binası üzerine kuruldu

İspanya’nın yedi farklı kriter üzerinden değerlendirilerek verilen sürdürebilir otel ödülünü kazanan Design Plus oteli BEX’in eski bir banka binası üzerine kurulu olması, otele dönüştürülmesi sürecinde öz mimarisinin korunulması ve tadilatının en modern çevrecilik standartlarında gerçekleştirilmesi bu ödüle layık görülmesinde önemli rol oynadı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha