Meeting Point Turkey’in, WTM 2016 Londra çıkarması

Meeting Point Turkey’in, WTM 2016 Londra çıkarması
09 Kasım 2016, 14:56
Meeting Point Turkey, dünyanın en büyük seyahat fuarlarından World Travel Market 2016 süresince çeşitli tur operatörleriyle yeni iş ortaklıkları kurdu.

Avrupa'nın önde gelen destinasyon yönetim şirketlerinden (DMC) Meeting Point International’ın bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Meeting Point Turkey, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen ve alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olarak anılan World Travel Market Londra’ya katılım gösterdi. Sektörde faaliyet gösteren işletmeler ile iş geliştirmek için her yıl fuara katılan Meeting Point, bu yıl da Avrupa Salonu EU940 nolu standı ile fuarda yer aldı.

7 – 9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, Meeting Point Turkey sektör firmalarıyla bağlantı kurarak, birçok firmayla anlaşma ve iş geliştirme imkanı buldu.

Meeting Point Türkiye özellikle son dönemde gerçekleştirdiği Bodrum ve Marmaris’teki otel yatırımları ile Meeting Point International grubunda öne çıkmayı başardı. Şirket, son yatırımlarının etkisiyle Türkiye’nin ve Almanca konuşulan pazarların lider destinasyon yönetim şirketi konumuna geldi.

Meeting Point International'in yakın zaman önce hayata geçirdiği yeni girişimi Meeting Point Global ise 1 Aralık tarihinden itibaren hizmet vermeye başlıyor. Meeting Point Global; otellerle direkt bağlantı, kanal yönetimi, extranet, yatak bankaları ve diğer otel oda sağlayıcıları üzerinden aldığı tüm dinamik otel odaları için öncü bir kurumsal sağlayıcı olmayı hedefliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha