Meeting Point Turkey'den sezon öncesi çalışanlarına eğitim

Meeting Point Turkey'den sezon öncesi çalışanlarına eğitim
21 Mart 2017, 10:53
Meeting Point Turkey, Mart ayında çalışanları için düzenlediği eğitim programları ile hizmet ve personel kalitesini daha da artırmayı amaçlıyor.

Destinasyon yönetim şirketi Meeting Point Turkey, sektörde küçülmenin yaşandığı 2016’yı başarılı bir şekilde tamamlamıştı. Şirket bu yıl da zor geçmesi beklenen tatil sezonunda sektördeki başarısını sürdürebilmek için yatırımlarını devam ettirirken, çalışanlarına yönelik yürüttüğü eğitim programları ile de konuklarına sunduğu üstün hizmet seviyesini daha da yukarı çıkarmayı hedefliyor.

Toplam 100 turizm kaptanını farklı konu başlıklarında geliştirmek üzere Mart ayı boyunca eğitime alan Meeting Point Turkey, eğitimler için Yamaç Eğitim’in kurucusu, Uzman Eğitmen Yazar Levent Şahin’den destek alıyor.

Levent Şahin aynı zamanda 13 – 31 Mart tarihleri arasında 20 transfermene müşteriye davranış konusunda eğitim veriyor.

Meeting Point Turkey, 30 otel rehberini de 10 – 23 Mart tarihlerinde kişisel eğitime alıyor. Berlin, Humboldt Üniversitesi’nden Dr. Mehmet Gökhan Tuncer ve Dietmar Quist’in verdiği ve son derece verimli geçen eğitimler, otel rehberlerinin kendilerini daha geliştirmelerine olanak tanıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha