Meeting Point Turkey beşinci kez Capital 500 listesinde

Meeting Point Turkey beşinci kez Capital 500 listesinde
18 Ağustos 2017, 10:33
Capital Dergisi tarafından her yıl hazırlanan ve Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin açıklandığı 'Capital 500' listesinde, Meeting Point Turkey en büyük 371. şirket olarak gösterildi.

Capital Dergisi tarafından 20 yıldır yayımlanan ve bu yıl derginin Ağustos sayısında açıklanan Capital 500 listesinde, Türkiye’nin önde gelen destinasyon yönetim şirketlerinden Meeting Point Turkey, en büyük ilk 500 şirket arasında gösterildi. Son yıllarda özellikle Akdeniz ve Ege Bölgelerinde yaptığı önemli yatırımlar ile dikkat çeken şirket, 2016’da turizm sektöründe yaşanan durgunluğa rağmen istikrarlı büyümesini sürdürerek 2013’ten bu yana yer aldığı listeye bu yıl 371. sıradan girmeyi başardı.

“İstikrarlı başarımızın en büyük göstergesi”

Meeting Point Turkey’nin 5. kez üst üste Capital 500 listesinde yer almasını değerlendiren Meeting Point International CEO’su Roula Jouny: “Meeting Point Turkey, Türkiye’ye olan güvenini, inancını ülkeye son yıllarda yaptığı çok sayıdaki yatırımla birçok kez kanıtladı. Türkiye’ye duyduğumuz güven, uyguladığımız başarılı yatırım stratejileri ve tüm konuklarımızı memnun eden iş yapış şeklimiz, ülkenin en büyük 500 şirketinden biri konumuna yükselmemizi sağladı. Bu listede 5. kez yer almamız ise istikrarlı ve sürdürülebilir bir başarı elde ettiğimizin en büyük göstergesi” dedi. İlkler ve en büyükler arasında yer almanın kendilerini daha iyisi için motive ettiğini söyleyen Jouny, bir sonraki yılı daha üst sıralarda tamamlamak, daha iyi sonuçlar elde etmek için tüm çalışanları ve paydaşları ile gayret göstermeye devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha