Meeting Point CEO’su Jouny artık Labranda markasına odaklanacak

Meeting Point CEO’su Jouny artık Labranda markasına odaklanacak
sayfayı yazdır, turizm ajansı
08 Eylül 2017, 17:43
LABRANDA Hotels & Resorts’un yeni büyüme döneminde Meeting Point International’ın CEO’su Roula Jouny'nin, otel markasının CEO’luğunu üstleneceği açıklandı.

FTI Group’un destinasyon yönetim şirketi Meeting Point International (MPI) bünyesinde kurulan ve kısa zaman içinde dünya çapında gerçekleştirdiği yatırımlar ile adından söz ettiren LABRANDA Hotels & Resorts, Meeting Point International kurucu CEO’su Roula Jouny’nin odağı haline geldi. Dünya çapında bir destinasyon yönetim şirketine dönüşme sürecinde kuruluşundan itibaren yönetimin tepesinde bulunan Jouny, LABRANDA otel markasında benzer bir başarı hikayesi yazmak istiyor.

"Yeni otelleri bünyemize katmak heyecan verici"

Roula Jouny bu gelişmeye ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Önümüzdeki birkaç yıl içinde LABRANDA markası ile önemli bir büyüme yakalamayı hedefliyoruz ve inanıyorum ki aynı Meeting Point’te olduğu gibi bu genç markamız turizm sektöründe öncülük ve liderlik yaparak çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve misafirlerimiz için yeni ufuklar açacaktır. Gelecek dönemde bu markanın gelişiminde yer alabilmek, yeni standartlar getirmek, yeni oteller bünyemize katmak ve bir dünya markası yaratabilmek bana büyük heyecan vermekte. Her şeyden önce müşteri memnuniyet odaklı yaklaşım ve takım arkadaşlarımın gururla bu markada yer almaları benim için özel bir önem taşımakta.

Üç ayda iki otel

Son üç ayda portföyüne iki otel ekleyen LABRANDA Hotels & Resorts, Bodrum’da TMT Resort’u ve Las Palmas’ta açılacak BEX otelini bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.

Roula Jouny'nın kariyeri

Roula Jouny 2009 yılından bugüne FTI Group’un önemli incoming acente markası Meeting Point International’ın kurucu CEO görevini yürüttü. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi olan Jouny, FTI Group’un öncesinde “Sabre” şirketinde Ortadoğu Bölgesi Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak görev almış, ardından Travco Dubai’nin Genel Müdürlüğünü başarı ile yürütmüştü. 2015 yılında Meeting Point International’daki CEO görevine ek olarak FTI Group’ta üst yönetimde Chief Commercial Officer olarak göreve başlayan Jouny, aynı zamanda FTI Group’ta You Travel, kalite yönetimi, tedarikçi ilişkileri ve tüm ülkelerle ticari ilişkilerden sorumlu olmaya devam edecektir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha