Meeting Point Bodrum için yeni charter programını duyurdu

Meeting Point Bodrum için yeni charter programını duyurdu
08 Kasım 2017, 16:42
Meeting Point International, 6 - 8 Kasım’da düzenlenen WTM Londra Fuarı’nda sektör temsilcileriyle buluştu. Fuar kapsamında Meeting Point International ve LABRANDA Hotels & Resorts geleceğe dair büyüme hedeflerini paylaştı.

Meeting Point International, yeni iş ortaklıkları kurmak ve paydaşları ile sektörün nabzını tutmak için WTM (World Travel Market) Londra Turizm Fuarı’nda yerini aldı.

Avrupa’da 4. sırada

WTM Londra Fuarı ile ilgili açıklamada bulunan FTI Group CCO’su Roula Jouny: “Avrupa’nın en büyük 4. destinasyon yönetim şirketi olarak WTM Londra Fuarı’nda yeni yatırımlar, iş ortaklıkları yapma ve sektörün diğer temsilcileri ile bir araya gelerek son gelişmelerin nabzını tutma imkânı yakaladık. Standımızda dünyanın en geniş networklerinden birine sahip bir tur operatörüyle turizmin her alanında yeni iş anlaşmaları yapmak arzusunda olan sektör temsilcileri ile buluştuk” değerlendirmesinde bulundu.

Jouny: Faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda büyüme kaydettik

Meeting Point International CEO’su Khaled Jouny ise: “Meeting Point International son yıllarda iştirak şirketleri ile birlikte faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda büyüme sağlamayı ve gelirlerini artırmayı başardı. WTM Londra Fuarı, bu başarılarımızı bir adım öteye taşımak, yeni iş ortaklıklarına imza atmak ve elde ettiğimiz başarıları paydaşlarımız ile paylaşmak için uygun bir platform oldu” dedi.

Bodrum’da sezonu uzatmak için: yeni charter programı

Fuarda Meeting Point International’ın öne çıkardığı konulardan biri Dubai’ye yapılmaya başlanan direkt uçuşlar oldu. FTI Group bir ilke imza atarak Almanca konuşulan pazarlardan Dubai’ye aktarmasız charter uçuşlara başladı. Bu girişim FTI Group’un büyüme stratejisinin önemli bir ayağını oluştururken, aynı kapsamda “Türk – Alman Dostluğunun 60. Yılı” dolayısıyla Türkiye’ye özel bir program uygulamaya konuldu. Almanca konuşulan ülkelerden Bodrum’a direkt charter uçuşları programlandı ve bölgede sezonu uzatmak üzere anlaşmalar yapıldı.

WTM Londra Turizm Fuarı’nda yaklaşık 5 bin destinasyon, teknoloji ve özel sektör şirketi ile 51 bin turizm profesyoneli, müşterisi, gazeteci, öğrenci ve çeşitli ülkelerin turizm bakanları bir araya geliyor. Her yıl yaklaşık 300 bin yeni iş anlaşmasının yapıldığı fuarda seyahat endüstrisinin 38 farklı sektöründen katılımcı yer alıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha