Mart ayının ilk yarısında Alman turistler hangi otelleri tercih etti?

Mart ayının ilk yarısında Alman turistler hangi otelleri tercih etti?
09 Nisan 2018, 18:11
Alman tatilcilerin Türkiye’de, 5 - 18 Mart tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 5 - 18 Mart tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

5 - 18 Mart 2018 tarihleri arasında toplam satışlarda Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı.

Geçtiğimiz dönemde listede dördüncü sırada yer alan Club Grand Side, 5 - 18 Mart tarihleri arsında Alman turistlerin en çok tercih otel oldu. Bir önceki dönemde birinci sırada yer alan Delphin Imperial ise, ikinci sıraya geriledi. Geçtiğimiz dönem sekizinci sırada yer alan Delphin Diva ise bu dönemde üçüncü sırada yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam satışlar)

Almanya’da seyahat acenteleri tarafından satılan paket turlar kapsamında en çok tercih edilen oteller sıralamasında ise ilk sırada geçtiğimiz dönemin beşincisi Delphin Diva yer aldı. Bu kategoride geçtiğimiz haftanın dördüncüsü PrimaSol Hane Garden ise ikinciliğe yükseldi. Seyahat acenteleri kanalıyla satılan tatiller kapsamında en çok tercih edilen üçüncü otel ise Adalya Artside oldu. Adalya Artside, geçtiğimiz dönem bu kategoride ilk on otel arasında yer almamıştı.

Alman turistlerin seyahat acentesi kanalıyla tatil satışlarında en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

5 - 18 Mart döneminde Almanya’da gerçekleşen online tatil satışları kapsamında ise en çok tercih edilen otel geçtiğimiz dönemde bu kategoride beşinci sırada yer alan Club Grand Side oldu. Bu klasmanda ikinci sırada ise Delphin İmrerial yer aldı. Bir önceki dönemde bu klasmanda Delphin Imperial ilk sırada yer almıştı. Online satışlarda en çok tercih edilen üçüncü Türkiye oteli ise Side Crown Charm Palace oldu. Side Crown Charm Palace, bu klasmanda geçtiğimiz dönemde dokuzuncu sırada yer almıştı.

Alman turistlerin online tatil satışlarında en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha