Marriott'tan İbrahim Polat’a ömür boyu başarı ödülü

Marriott'tan İbrahim Polat’a ömür boyu başarı ödülü
09 Temmuz 2018, 15:05
13 - 15 Haziran 2018 tarihleri arasında Milano'da gerçekleştirilen Marriott International Avrupa otelleri Franchise Konferansında İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat'a Marriott Otel Grubu tarafından '' Ömür Boyu Başarı Ödülü '' verildi.

İbrahim Polat; Avrupa’da franchise sistemini uygulamada öncülük yapmış olması, Marriott ile alt markalarının Türkiye’de bilinirliğini sağlayarak, Türkiye’ye ilk Renaissance otelini açması ve her sene gösterilen üstün başarılarla marka değerini çok üst düzeylere taşıması nedeniyle, Dünyanın en büyük otel grubu Marriott tarafından bu ödüle layık görüldü. “Ömür Boyu Başarı Ödülü” Marriott otelleri Avrupa Başkanı Amy Mc Pherson tarafından İbrahim Polat adına toplantıda hazır bulunan Polat Turizm Genel Müdürü Anıl Boydaş Tınaz’a takdim edilmiştir.

Yaklaşık 25 senedir Marriott markasının Türkiye’de tanınmasında önemli rol oynayan Polat Turizm Otelcilik ve Ticaret A.Ş’nin Türkiye’de 3 oteli bulunmaktadır. İstanbul’da hizmet veren Renaissance Polat Istanbul Hotel ve Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel ile Erzurum’da misafirlerini ağırlayan Polat Erzurum Resort Hotel, İbrahim Polat Holding bünyesinde olmanın verdiği güven ile misafirlerine unutulmaz konaklama deneyimleri yaşatmaktadırlar.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha