Marriott International Otel’e “En İyi İş yeri Ödülü”

Marriott International Otel’e “En İyi İş yeri Ödülü”
21 Mart 2017, 11:40
Marriott International Otel Şirketi, Aon Hewitt’ in “Aon Best Employers” araştırması kapsamında “Aon En İyi İşyeri” ödülünün sahibi oldu.

The Ritz - Carlton, İstanbul’un da bağlı olduğu Marriott International Otel Şirketi adına ödülü The Ritz - Carlton, İstanbul İnsan Kaynakları Direktörü Sevtap Tuncer Ayvaz ve Marriott Şişli İnsan Kaynakları Direktörü Ceren Akyüz aldı.

90 ülkede faaliyet gösteren, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanındaki en prestijli ve güvenilir araştırmalara imza atan Aon Hewitt’in “Aon Best Employers 2016” araştırma sonuçları açıklandı. Türkiye’den 170 şirketten 210 bin çalışanla yapılan çalışan bağlılığı araştırmaları sonucunda The Ritz - Carlton, İstanbul’un da bağlı olduğu Marriott International Otel Şirketi “Aon En İyi İşyeri” ödülünün sahibi oldu.

Ödülü Marriott Otelleri adına The Ritz - Carlton, İstanbul İnsan Kaynakları Direktörü Sevtap Tuncer Ayvaz ve Marriott Şişli İnsan Kaynakları Direktörü Ceren Akyüz aldı.

“Yüksek çalışan motivasyonu ödül getirdi”

The Ritz - Carlton, İstanbul Genel Müdürü Can Göktaş, “Çalışanlarımızı motive edip ödüllendirmeyi yönetim prensibi olarak benimsedik, Bu da çalışan bağlılığımızı artırdı. “En iyi işyeri” unvanını almamızda bu motivasyonun büyük katkısı var. “Mutlu personel, mutlu misafir” anlayışını ilke edinen grubumuzda çalışan hanımefendi ve beyefendilerimiz, sundukları kusursuz ve kişiye özel hizmetlerle de konuk memnuniyetimizi arttırmaktalar. Uzun vadede varoluşumuzun anahtarı olan konuk bağlılığı, çalışanlarımızın şirket kültürümüze katkılarının önemli bir göstergesidir” dedi.

2013 yılında yapılan Aon Hewitt “Best Employers 2013” araştırmasına göre; 11 ülke içinde Merkez ve Doğu Avrupa bölgesinde The Ritz - Carlton, İstanbul birinci seçilmişti. Göktaş “2013 yılında The Ritz - Carlton, İstanbul olarak aldığımız bu ödüle 2016 yılında da içinde bulunduğumuz Marriott International Otel Şirketi layık görüldü. Bu onuru bu kez tüm grup çalışanlarımızla birlikte yaşıyoruz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha