Mandarin Oriental, bu yaz çok iddialı…

Mandarin Oriental, bu yaz çok iddialı…
04 Nisan 2022, 21:55
2022 yılı hazırlıklarını tamamlayan Mandarin Oriental’in Genel Müdürü Ersev Demiröz, gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Mandarin Oriental, Bodrum, 2022 sezonuna yeniliklerle dolu güçlü bir giriş yaptı. 1 Nisan’da açılan Mandarin Oriental Bodrum, alternatif konaklama paketleriyle misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor.

“İzmir’den aldığımız yoğun talep bizleri mutlu ediyor”

Gelen rezervasyonlardan duydukları memnuniyeti dile getiren Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz; “Güçlü bir giriş yaptığımız yeni sezonda gördüğümüz yoğun ilgi bizleri son derece mutlu etti. Bir İzmirli olarak özellikle İzmir’den gelen misafirlerimizin sayısında ciddi bir artış gözlemledik. Ekibim ile birlikte, heyecanla beklediğimiz sezonu sürprizlerle karşılarken yerli misafirlerimizin sınırlarının genişleyerek İzmir ve İstanbul başta olmak üzere güzide şehirlerimizi de kapsıyor olmasından mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bodrum gastronomisine damga vuracaklar

Mandarin Oriental, yeni sezonda gastronomisiyle de oldukça iddialı. Uzak Doğu’nun dünyaca tanınan markası Hakkasan, bu yıl da Bodrum gastronomisine damga vurmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne by Dario Cecchini, Japon ve Peru lezzetlerinden esinlenen Nikkei mutfağına özgü sushi spesiyalleri ile hem öğlen hem de akşam yemeklerini ziyafete dönüştüren Kurochan by IOKI ve IOKI on the Beach ve Lucca by the Sea tüm lezzet tutkunlarına gerçek bir gastronomi şöleni yaşatmaya hazırlanıyor. Mandarin Oriental, Bodrum’un klasikleşen lezzet noktaları Mandarin Bar, Blue Beach Club & Bar, Pool Bar & Restaurant ve Sofra da yeni sezon için hazırlıklarını tamamladı.

Haute Couture pastane deneyimini şık sunumlarla bir araya getiren Vakko L’atelier ise çay saatlerini eşsiz anlara dönüştürmek için misafirlerini bekliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha