Malezya özel fiyatlarla Türklere tatil imkanı sunuyor

Malezya özel fiyatlarla Türklere tatil imkanı sunuyor
09 Ocak 2018, 17:49
Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Ofisi, malezyatatilcenneti.com web sitesi üzerinden çok özel promosyon fiyatlarıyla Malezya’yı keşfetmek için fırsatlar sunuyor.

2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Ofisi, Türkiye’den daha fazla turist çekmek ve iki ülke insanını yakınlaştırmak adına, İstanbul’da ofis açarak ilk yatırımı yapan ülke olmuştu. 2002 yılından bu yana, ofisin çalışmaları neticesinde, Türkiye’den yılda yaklaşık 18 bin seyahat sever Malezya’ya seyahat ediyor. Bu sayıyı daha da arttırmak ve Malezya’yı Türk seyahat severlere daha iyi tanıtabilmek adına, Türk Hava Yolları ve seyahat acentelerinin de desteği ile daha uygun fiyatlara Malezya’nın keşfedilmesi adına önemli bir adım attı.

Bu tanıtım çalışmaları kapsamında, Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Ofisi, seyahat severlerin Malezya hakkında A’dan Z’ye pek çok detayı bulabilecekleri malezyatatilcenneti.com web sitesini de hayata geçirdi. Malezya’nın haritası, genel bilgiler, önemli şehirleri hakkında bilgiler, öne çıkan adalar, seyahat tavsiyeleri ve daha birçok detayı keşfetmek için “Malezya Tatil Cenneti” sitesi önemli bir kaynak…

Ayrıca, web sitesinde Mart ayı sonuna kadar geçerli olan, çok özel promosyon fiyatlarıyla Malezya’yı keşfetmek için fırsatlar da sunuluyor.

Yorumlar
ibo
15 Ocak 2018, Pazartesi 06:22
Harika orasi guzel ulke tavsiye ederim ben isvicreden vok deli rakamlara 2.500.- gidebilmistim ulkumiz kadar guzel olmasada degisillik icin neden olmasin
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha