Lahmacundan sonra su için dudak uçuklatan rakam!

Lahmacundan sonra su için dudak uçuklatan rakam!
08 Temmuz 2021, 11:27
Hürriyet gazetesi yazarı Orkun Ün, Bodrum'daki yüksek fiyatlara tepki gösterdi.

Hürriyet gazetesi yazarı Orkun Ün, Bodrum'daki yüksek fiyatlara tepki gösterdiği yazısında "Her şeye 'Tamam' derim ama 8 litrelik bir suya yazılan 960 TL'ye asla 'Tamam' demem. Diyemem. Siz de demeyin" ifadesini kullandı.

Küçücük suyun tanesine 40 TL yazmışlar

Sözlerine "Lahmacun fiyatlarını kabullendik. Dedik ki serbest piyasa. Hamburger fiyatlarını gördük. Tamam dedik. Herhalde talep var. Bazı balık restoranlarında neredeyse 'euro' üzerinden hesap gelmeye başladı. Ama ona da eyvallah dedik. Herhalde denizlerimizde bu yıl balık yok" diye başlayan Ün, "Ama su bu, su! Bildiğimiz su! Hem de 0.33’lük. Tanesine 40 TL yazmışlar. Hiç utanmamışlar. Hiç çekinmemişler" ifadesini kullandı.

Yorumlar
Hasan tutoglu
10 Temmuz 2021, Cumartesi 08:55
Bizi aldatan hile yapan bizden degildir Hadisi şerif
mtG
09 Temmuz 2021, Cuma 09:20
rakamları euroya dönüştürün, sonra da yurtdışında benzer bir tatil yerlerinde bir suya bir dilim pizzaya kaç euro veriyorsunuz ona bakın. her sene aynı haberleri yapmayın artık. üzüldüğüm sadece kendi memleketimizde biz bu güzel sahilleri bu rakamlar nedeniyle kullanamıyoruz, yoksa az bile rakamlar bu güzelliklere hizmete.
Ahmet savcı
09 Temmuz 2021, Cuma 05:27
Bu millet bu kadar salakmın hesabı ödemeden çıksın DOSTDOGRU MALİYEYE GİTSİN DEFTERLERİ İNCELENİNCE DÜNYANIN KAÇ BUCAK OLDUGUNU GÖRÜR BENCE BUNU ÖDEYEN GÖRGÜSÜZLERE SORMAK LAZIM BU ÖDEDİKLERİ PARA ALIN TERİMİ YOKSA MİLLETİN HAKKIMI
Halk
08 Temmuz 2021, Perşembe 08:09
Anlaşılan fırsatçılık bütün hızıyla devam ediyor onlarda bidaha gelmez
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha