Labranda yenilenen otelini hizmete açıyor

Labranda yenilenen otelini hizmete açıyor
04 Mayıs 2017, 10:37
Malta’da bulunan LABRANDA Riviera Premium Resort & Spa, kapsamlı bir yenileme ve yeniden projelendirmenin ardından 20 Haziran’da, ultra her şey dahil sistemde hizmet vermeye başlayacak.

Akdeniz adalarından Malta’da yer alan LABRANDA Riviera Premium Resort & Spa, milyonlarca Euro değerindeki 8 ay süren yenileme çalışmalarının ardından 20 Haziran 2017’de konuklarını ağırlamak için gün sayıyor.

Ultra her şey dahil program; ücretsiz öğünleri, 24 saat hizmet veren her şey dahil barı, otelin içinde bulunan “Hola Beach Club”ta ücretsiz içkiler ve Malta’nın ikonik simgesi “Truva”nın çekildiği yer olan Comino’ya ücretsiz tekne hizmetini kapsıyor. Aynı zamanda eşsiz bir koya sahip Meliha Köyü’ne shuttle servisi, ücretsiz kano, deniz bisikleti kullanımı, tenis kompleksi ve otele ait dalgıç havuzunda şnorkelle yüzme dersi ultra her şey dahil programa dahil diğer imkanlar arasında yer alıyor.

Meeting Point International CEO’su Roula Jouny, LABRANDA Riviera Premium Resort & Spa’nın açılışı ile ilgili olarak, “LABRANDA Riviera Premium Resort & Spa’nın hizmet vermeye başlayacak olmasından dolayı son derece heyecanlıyız. Malta’nın büyüleyici atmosferinde konuklarımıza eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Otelin 349 odasının yenilenmesi ile oda portföyüne superior ve junior suite seçenekleri de eklendi. Odaların yeni ferah tasarımı, gruplar ve 4 kişiye kadar aileler için de en uygun ortamı sağlamayı başarıyor. “Elysium Spa” adındaki 480 metrekarelik spa, sağlık ve güzellik merkezi, konuklarına spa masajından saunaya, buhar odasından açık ve kapalı yüzme havuzuna kadar rahatlayabilecekleri her türlü imkanı sunuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha