Kuzey Afrika onlardan soruluyor

Kuzey Afrika onlardan soruluyor
12 Ocak 2019, 18:28
myGO Worldwide, avantajlı fiyat ve geniş ürün çeşitliliğiyle Türk seyahat acentalarının hizmetinde…

Belçika merkezli B2B online seyahat portalı myGO Worldwide, açtığı yeni ofislerle global pazardaki yerini sağlamlaştırıyor. Tunus, Cezayir, Fas, Umman Sultanlığı, Türkiye, İspanya ve Fildişi Sahilleri’nde ofisleri bulunan myGO, yakın bir gelecekte Almanya, Bulgaristan ve Malezya’daki ofislerini açarak faaliyet alanını genişletmeyi planlıyor.

Türkiye’de hızlı yükseliş

Türkiye’deki ofisin 2018 yılının mayıs ayında açan myGO, kısa sürede başarılı bir performans göstererek, 70 bin oda/geceleme sayısına ulaştı. Şirket, özellikle Kuzey Afrika pazarıyla çalışan seyahat acentalarının bir numaralı çözüm ortağı olmayı başardı.

Ülke Müdürü Fatih Alp

myGO’nun ülke müdürlüğünü ise Fatih Alp yapıyor. 1979 yılında İstanbul’da doğan Fatih Alp, Etiler Anadolu Turizm Lisesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu ile Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde yüksek öğrenimini tamamladı. Ardından Bilgi Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı.

2000 yılında mesleğe Intra Turizm’de başladı. Uzun yıllar Intra Turizm bünyesinde, farklı departmanlarda çalıştıktan sonra, en son yaptığı on-line departman yöneticiliği görevinden ayrılarak myGO ülke müdürlüğünü üstlendi.

Fatih Alp: “myGO Türkiye’de hızlı büyüyecek”

Türkiye ofisinin 6 ay gibi kısa sürede önemli başarılara imza attığını söyleyen myGO Ülke Müdür Fatih Alp, ofis olarak hedeflerinin bölge merkezi statüsü kazanarak, faaliyetlerini yakın coğrafyadaki ülkelere de taşımak olduğunu söyledi.

Türk Havayolları’nın Kuzey Afrika ülkelerine olan uçuşlarının, talebi her geçen yıl artırdığına dikkat çeken Fatih Alp, bu enerjiyle myGO Türkiye ofisinin, hızlı büyümesini devam ettireceğini söyledi.

Sistemlerinin dünya genelinde 7 binin üzerinde turizm şirketi tarafından kullanıldığını belirten Fatih Alp, Türkiye’de ise kullanan seyahat acentası sayısının 130 civarında olduğunu ve buna her geçen ay yenilerinin eklendiğini söyledi.

500 bin otel, avantajlı fiyat…

Seyahat acentelerine dünya genelinde 500,000’e yakın oteli, rekabetçi fiyatlarla sunduklarını anlatan Fatih Alp, tamamlayıcı servisler olan tur, transfer, araç kiralama, uçak bileti ve tren bileti gibi hizmetleri de iddialı olduklarını söyledi.

Türkiye’den de 300 civarında oteli direkt kontrat yaparak, myGO sistemine dahil ettiklerini açıklayan Fatih Alp, “Gerek direkt kontratlarımızın avantajı, gerekse incoming pazarında yaptırdığımız yoğun gecelemeler sayesinde, acentelerimize daha uygun fiyatlar sunabiliyoruz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha