Küçük acentaları da uygun fiyata muhasebe yazılımıyla tanıştıracak

Küçük acentaları da uygun fiyata muhasebe yazılımıyla tanıştıracak
27 Kasım 2019, 20:05
1979 senesinden itibaren seyahat acentelerine ön muhasebe ve online satışa yönelik farklı yazılım sistemleri üreten Arkman Yazılım hedef büyüttü.

Arkman Yazılım'ın en çok kullanıcı sayısına ulaştığı ürünleri Arkman Bilet ve Cari ön muhasebe sistemi. Tüm havayolları ve tüm GDS'ler ile entegre, Biletbank, Biletall, GTC ve Booking Agora ile de entegreli çalışan bilet ve cari ön muhasebe sistemi de bir çok acenta tarafından tercih ediliyor.

Uzman ekibiyle yılda 50'den fazla versiyon çıkarıyor

Uçtan uca çözümler sunabilen firma, 6 kişilik alanında uzman yazılım ekibi yanında ayrıca 6 kişilik alanında uzman destek departmanı ile, günümüz teknolojilerine sürekli ve hızlı adaptasyonu ile yılda 50'den fazla versiyon çıkaran dinamik bir yazılım firması. Arkman Yazılım Yönetici ortağı Demir Arkman, seyahat acentelerini birer müşteri gibi değil, aile ferdi gibi gördüklerinden dolayı yeri geldiğinde eleman bulmaya yardımcı olduklarını yeri geldiğinde de resmi konularda ve dijital dönüşüm konularında danışmanlık hizmetleri de verdiklerini dile getirdi.

Küçük acentaları da yazılımla tanıştıracak

Türkiye’de yeni kurulan seyahat acentelerinin genel olarak Arkman Yazılım ile iletişime geçtiğini ifade eden Demir Arkman son 1 ayda ön muhasebe sisteminde 15 yeni seyahat acentesi, online satış sisteminde de 2 seyahat acentesinin Arkman sistemlerini tercih ettiğini vurguladı. Arkman, yeni Arkman NEXT ile beraber, yazılımları yüksek maliyetlerden dolayı kullanamayan en küçük acentelerini de Arkman ailesinin birer ferdi haline getirmek istediklerini ifade etti. Arkman 2020 yılıyla ilgili hedeflerini şöyle anlattı: " Tüm acentelerimizi Arkman NEXT sistemlerine geçirerek hepsinin online çalışmaya başlaması ve makinelere bağlı dertlerden kurtulmaları. Bunun yanında cep telefonlarından acentelerinin durumunu kontrol edip, gerekirse e-fatura ve-veya E-arşiv de gönderebilmelerini sağlamak. Arkman Online Satış sistemine daha fazla acente dahil ederek acenteleri online satış platformuna taşıyarak yüklü maliyetlerden kurtularak online satış yapmalarını sağlamak. Avrupa pazarına açılarak oradaki seyahat acentelerine de Arkman çözümlerini sunmak ve kolaylıklardan faydalanmalarını sağlamak. Ayrıca 2020 senesinde farklı tedarikçilerle de yapacağımız iş birlikleri ile müşterilerimizdeki personellerin daha kolay şekilde verilere ulaşmalarını sağlayacak bağlantılar yapmak, iş yükünü hafifletip satışa odaklanmalarını sağlamak amaçlarımızdan bir tanesi. Arkman Yazılım olarak 2020 senesi ile, ”kullandığın kadar öde” ve “kazan-kazan” sistemlerimiz ile acentelere minimum maliyetler ile dijital çağa geçişlerini sağlamak en büyük amaçlarımız arasında."

Travel Turkey'de 2 yeni ürün sunacak

Arkman Yazılım, 5-7 Aralık 2019’da İzmir’de gerçekleşecek Travel Turkey İzmir fuarında yer alacak. Demir Arkman, fuarda 2 yeni ürünleriyle yer alacaklarını dile getirdi. Arkman şu bilgileri verdi: " Bunlardan birisi Arkman NEXT. Tüm Arkman paketlerini tek ara yüzde ve bulut ortamında sunduğumuz yeni online seyahat acente ön muhasebe ve operasyon takip sistemi. Bu sistemde resmi muhasebe hariç tüm Arkman Paketleri tek ara yüzde toplanmış olup, tüm sistem uygun fiyatlı bir üyelik ile acentelerimize sunulacak. Diğeri de Arkman Online Satış Sistemi. 12 acentemizde çalışan ve 5 senedir testleri tamamlanmış bu sistemi fuar ile beraber reklam ve tanıtım süreçleri başlayacak. GDS'ler ve hava yolları ile de bu sistem için çözüm ortaklığına gidildi. Çok hızlı şekilde gelişen ve havayolları için de rahatlık getiren bir sistem."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha