Küba eksperi Day Tours GlobeMeets’te seyahat acentalarıyla buluşacak

Küba eksperi Day Tours GlobeMeets’te seyahat acentalarıyla buluşacak
30 Mart 2024, 12:13
Küba’nın önde gelen DMC’lerinden Day Tours, GlobeMeets 2024’te seyahat acentalarıyla bir araya gelecek.

Türk turizminin en önemli buluşması GlobeMeets için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 12-13 Eylül 2024 tarihinde Rixos Tersane İstanbul’da gerçekleşecek büyük buluşmaya Türk turizm pazarının önemli destinasyonlarının önde gelen DMC’leri de katılacak.

Küba eksperi Day Torus yeni ürünlerini GlobeMeets’te tanıtacak

2014 yılında Küba’da kurulan ve Küba devleti tarafından verilen Tomo II File 356 numaralı lisansa sahip Day Tours, ülkede yerleşik ofise sahip olan ilk Türk tur operatörü.

Küba’da uçak ve yer servisleri veren Day Tours, kültür turu, kurumsal gezi ve organizasyonlar, münferit turlar, tatil turları, sağlık turları ve özel ilgi turları alanında seyahat acentalarına hizmet veriyor.

Küba destinasyonunda dünyanın farklı ülkelerinden seyahat acentalarının profesyonel çözüm ortağı olan Day Tours, Türkiye ve Küba’da bulunan ofisleri sayesinde 16 saat kesintisiz hizmet veriyor.

Meksika ve Kolombiya’da da yerel saha yöneticileriyle hizmet veren Day Tours, sahip olduğu avantajlı uçak biletleri ve yer hizmetleri paketleriyle seyahat acentalarına eksiksiz ve profesyonel hizmet sunuyor.

GlobeMeets 2024’te şirketin üst düzey yöneticileri Türk seyahat acentalarıyla buluşmak için İstanbul’da olacak…

GlobeMeets 2023'ten görüntüler

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha