Koray Çavdır: Kemer’i tüm kaynak pazarlarımızla desteklemeye devam edeceğiz

Koray Çavdır: Kemer’i tüm kaynak pazarlarımızla desteklemeye devam edeceğiz
13 Haziran 2022, 22:45
Ferien Touristik - Coral Travel Almanya, Avrupalı seyahat acentelerine Kemer’i tanıttı. Almanya, Avusturya, İsviçre, Hollanda ve Belçika’dan 130 satış acentesi katıldı.

Ferien Touristik - Coral Travel Almanya, ‘KMR şimdi-jetzt-now’ sloganıyla; Avrupalı seyahat acentelerini Antalya Kemer’de bir araya getirdi. Tekirova Nirvana Dolce Vita’da 10 – 13 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen organizasyona; Almanya, Avusturya, İsviçre, Hollanda ve Belçika’dan 130 satış acentesini temsilen 150 turizm profesyoneli katıldı.

Organizasyonda konuşan Ferien Touristik - Coral Travel Almanya Genel Direktörü Koray Çavdır, Kemer’in operasyonlarındaki önemine dikkat çekerek, bölgeyi tüm kaynak pazarlarıyla desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Almanya başta olmak üzere, Orta Avrupa’dan da Kemer’in ilk tercih edilen destinasyon olması için her türlü imkanları seferber edeceklerini vurgulayan Çavdır, artacak talebin bölgede kapasite olarak da karşılık göreceğinden emin olduklarını söyledi.

Acentelerden aldıkları destek sayesinde 2022’de kapasitelerini 2019’a göre 2,5 kat artırdıklarını açıklayan Çavdır, satış acenteleriyle hedeflerini yükseltmeye devam edeceklerini vurguladı.

Necati Topaloğlu’ndan Ferien Touristik - Coral Travel’e teşekkür

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise yaptığı konuşmada, Kemer’in Avrupa pazarlarında hak ettiği ilgiyi tekrar görmeye aşlamışından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarından dolayı ITTforum ve Ferien Touristik - Coral Travel Almanya’ya teşekkür etti.

Erkan Yağcı: Kemer, Avrupa’a pazarında odak haline gelmeli

ITTforum’un devam ettirilmesi gereken bir organizasyon olduğunu söyleyen AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, Kemer’in Avrupa pazarlarında odak noktası haline gelebilmesi için, satış pazarlama çalışmalarının sürdürülebilir bir şekilde devam ettirilmesi gerektiğini ifade etti.

Alman Touristik Aktuell dergisinin başyazarı Matthias Gürtler’in moderatörlüğünde gerçekleşen panelde ise Kemer’in Avrupa pazarındaki gelecek perspektifi masaya yatırıldı.

Panelde söz alan acente platformu ITTforum’un Almanya Genel Koordinatörü Funda Taşar, özellikle bölgedeki buluşmanın satış acentelerinin Kemer’i aktif olarak ön plana çıkarıp müşterilerine sunmalarını sağlayacağını belirtti. Kendisi dahil satış acentelerinin de bölgeyi gördükten sonra önyargıdan arınmış, müşterilerini bilen, bu bilgi ışığında Kemer’e yönlendireceklerinden emin olduğunu bildirdi. Ayrıca hedef kitlelerine göre de her türlü bütçeye ve aktivite ilgisine göre imkanlar olduğunu, acentelere de bu geniş imkanların satış için destek olduğunu paylaştı. Bölgeden gösterilen ilgiye ve desteğe teşekkür eden Taşar, bunun sadece bu seneye mahsus olmayıp, önümüzdeki yıllarda da devam ederek sürdürülebilir olması gerektiğinin altını çizdi.

Organizasyon kapsamında, Avrupalı seyahat acentelerine Phaselis, Myra, Kekova, St. Nicholas Kilisesi ziyareti, Tahtalı dağı ve Kemer koyları tanıtılarak bölgede yapılabilecek sportif faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha