Konya’dan Değişim’e tam destek

Konya’dan Değişim’e tam destek
12 Ocak 2018, 13:56
Değişim Hareketi’nin Lideri ve TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Konya’daki toplantında acenteler “Firuz Bağlıkaya ve Değişim Hareketi’ne tam destek” dedi.

Konya’da, Değişim Hareketi Gönüllüleri’nin ev sahipliğinde Konya Dedeman Oteli’nde gerçekleşen toplantıda 50 acenta temsilcisi bir araya geldi.

Sektör sorunlarının kapsamlı bir şekilde ele alındığı toplantıda 24 - 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan TÜRSAB 23. Olağan Genel Kurulu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Seçimin ertelendiği tarihten bugüne kadar yaşanan gelişmelerin de değerlendirildiği toplantının bir diğer konusu ise Genel Kurula olan katılım ve üyelerin nasıl organize olacağıydı.

Firuz Bağlıkaya ve Değişim Hareketi’ne tam destek kararının çıktığı toplantı son derece verimli geçti.

Görüntülü bağlantı yaparak toplantıya dahil olan Değişim Hareketi Lideri ve TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya ise meslektaşlarına seslenerek; önemli açıklamalarda bulundu.

Büyük bir azim ve kararlılıkla yollarına devam ettiklerini vurgulayan Başkan Adayı Bağlıkaya, Değişim’i hep birlikte gerçekleştireceklerine olan inancının sonsuz olduğunu belirttikten sonra alkışlar eşliğinde görüşmeyi sonlandırdı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha