Koçtaş caretta karavan satışına başladı

Koçtaş caretta karavan satışına başladı
29 Eylül 2020, 21:16
Koçtaş, şimdi de gezginlerin mobil evi olan karavanları müşterileriyle buluşturuyor. Özgürce seyahat etmek isteyenler Koçtaş’ın Kartal mağazasında yerini alan Caretta karavanlarla istediği tatil rotasını oluşturabilir ve konforlu bir yolculuk yapabilir.

En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, şimdi de tatilde sınırları ortadan kaldıran karavanları müşterilerinin beğenisine sunuyor. Seyahat severler Koçtaş’ın zengin ürün gamında yerini alan ve Kartal mağazasında satışa sunulan Caretta karavanlarla, gezi rotalarını özgürce oluşturabiliyor. Mobil eviniz olan karavanlar sayesinde, yolculuğun rengarenk enerjisiyle güne mavi ve yeşilin verdiği huzurla başlamak, uzun yolculukları daha konforlu hale getirerek yeni maceralara yelken açmak mümkün.

O1 belgesine sahip Caretta karavanlar, 750 kg altında olduğundan trafik tescilden muaf ve kullanım için karavan ehliyeti gerektirmiyor. Yurt dışı çıkışlarına uygun Caretta karavanlar, farklı renk seçenekleri ile Koçtaş’ta yeni keşifler için yola çıkmak isteyen seyahat tutkunlarını bekliyor. Caretta karavanlar, koronavirüs dolayısıyla açık havayı tercih eden tatilcilerin birinci seçeneği olmaya aday.

Yorumlar
Egeli
07 Ekim 2020, Çarşamba 12:14
Ne kadar koçun yağcıcı var,henüz çıkmamış bir ürün için reklam yapılıyor, eğer doğruysa fiyatını da yazın o zaman,yalakalar
Nihal Hazal
02 Ekim 2020, Cuma 01:34
Mağaza İnternet sitesimde yok Carrtta karavan görseli.... Bu ndenle Koçtaş müşteri hizmetlerini aradım. Henüz öyle bir satışkarı olmadığını ve bu konuda müşteri hizmetleri de bilgilendirilmediklerini söyledi. O zaman neden böyle bir haber çıkıyor İnternette ya da niye böyle haber yapıyor siteler
Engin TİRYAKİOĞLU
01 Ekim 2020, Perşembe 08:15
Fiatı nedir acaba?..Güvenli olmasıda önemli, kaç kişilik bilgi verirseniz memnun olurum Samsun'dan selamlar...
Ali Ali
01 Ekim 2020, Perşembe 07:21
Fiyatı kaç tl' dir.
Selahattin Düzgün
01 Ekim 2020, Perşembe 02:31
Fiyatını merak ediyorum,, umarım bütçemize uygundur.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha