HIKVISION

Kilit Global TEZ Tour ortaklığı neden bitti?.. Taraflardan açıklama geldi

Kilit Global TEZ Tour ortaklığı neden bitti?.. Taraflardan açıklama geldi
30 Haziran 2020, 15:18
Türkiye’nin önde gelen turizm gruplarından Kilit Global, TEZ Tour'la 5 yıldır süren partnerliğini sonlandırdığını duyurdu. Ortaklığın bitmesinin ardından taraflardan açıklama geldi.

Kilit Global TEZ TOUR'la parnterliğini bitirdiğini açıkladı. Konuyla ilgili Kilit Global'den açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: " Kilit Global Turizm Seyahat Acentesi olarak, turizm sektörü tarafından bilindiği üzere 2015 yılından itibaren bugüne kadar TEZ TOUR operatörü ile partnerliğimiz mevcuttu. Şirket yönetim kurulumuzun 29.06.2020 tarihinde aldığı karar gereği, 2020 yaz sezonunda TEZ TOUR firması ile çalışmama kararı almış bulunmaktayız. Bu doğrultuda sizleri bilgilendirmek isteriz.’’

Tez Tour: Anlaşmazlığı çözemedik

Konuyla ilgili Tez Tour'dan da açıklama geldi. Rus medyasına konuşan bir TEZ Tour yetkilisi, Kilit Global'le aralarında uzun süren anlaşmazlığı çözemediklerini söyledi. Kilit Global'in sunduğu şartların kendileri için kabul edilebilir olmadığını belirten aynı yetkili Türkiye'de başka şirketlerle çalışmaya devam edeceklerini belirterek Türkiye operasyonlarının geçmişte olduğu gibi devam edeceğini ifade etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha